Çocuk Kitapları

Kırmızı Kanatlı Baykuş Feridun Oral Pdf indir

Kırmızı Kanatlı Baykuş Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kırmızı Kanatlı Baykuş Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yapı Kredi Yayınları aracılığıyla çıkarılan Kırmızı Kanatlı Baykuş Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları Kitabı 32 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Kırmızı Kanatlı Baykuş Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları kitabı 24.00×29.00 cm‘dir. Mart 2021 nolu ISBN numarasına sahip Kırmızı Kanatlı Baykuş Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları kitabının yazarı Feridun OralKırmızı Kanatlı Baykuş Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Kırmızı Kanatlı Baykuş Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları Kitabı Pdf indir

Küçük baykuşun kanatları kırmızı ve kuvvetli değildi. Keşke bir arkadaşı olsaydı, onunla ne çok oyun oynardı. Belki uçmasına yardım ederdi. Rüzgârlı bir gece üzgün üzgün otururken bir çıtırtı duyuldu. Küçük bir fareydi bu… Küçük baykuş ile farenin dostluğuna dönüşen hikâyesini Feridun Oral yazdı ve resimledi.

Etiketler: Kırmızı Kanatlı Baykuş Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları Pdf oku , Kırmızı Kanatlı Baykuş Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları Pdf kitap indir, Kırmızı Kanatlı Baykuş Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları pdf oku ücretsiz, Kırmızı Kanatlı Baykuş Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları kitap indir ücretsiz, Kırmızı Kanatlı Baykuş Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları pdf indir yandex, Kırmızı Kanatlı Baykuş Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları pdf oku özet, Kırmızı Kanatlı Baykuş Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu