Çocuk Kitapları

Kırmızı Başlıklı Kız (Büyük Boy) Pdf indir

Kırmızı Başlıklı Kız (Büyük Boy) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 16 sayfadan oluşan Kırmızı Başlıklı Kız (Büyük Boy) kitabı Kendinden Kapak olarak çıkarılmıştır. Wilhelm Grimm Jacob Grimm tarafından kaleme alınan Kırmızı Başlıklı Kız (Büyük Boy) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 34.5 x 48.5 cm ebatındadır. Kırmızı Başlıklı Kız (Büyük Boy) kitabını 9786053703358 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kırmızı Başlıklı Kız (Büyük Boy) pdf oku indir.

Kırmızı Başlıklı Kız (Büyük Boy) pdf indir

Masal Zamanı Dizisi çocuklara değerler aşılamaya devam ediyor.Birbirinden farklı masallarla çocuklar yeniden iyiliğe,doğruluğa güzelliğe davet ediyor.
Şüphesiz her masal, yazıldığı ülkenin kültüründen derin izler taşır. Masal Zamanı Dizisi’nde bulunan masalların çoğu, Grimm Kardeşler tarafından derlenmiş olan masallardır. Bu nedenle kitapları okurken çocuklara farklı kültürleri tanıma fırsatı da vermiş olacaksınız.
Masallar-hani topluma aiti olursa olsun iyilerin kazanması ve kötülerin kaybetmesiyle biter. Vefasızlık eleştirilir. Dostluklar kalır geriye. Sevenler kavuşur birbirine.
Masal Zamanı Dizisi’nin çocuklara iyilikler getirmesi ve hayatlarıyla en güzel masalı yaşamaları dileğiyle…
 
 
 

Kırmızı Başlıklı Kız (Büyük Boy) kitap özeti

Kırmızı Başlıklı Kız (Büyük Boy) pdf oku

Kırmızı Başlıklı Kız (Büyük Boy) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu