Tarih Kitapları

Kirli İttifak Pdf indir

Kirli İttifak pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 132 sayfadan oluşan Kirli İttifak kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Rıdvan Ganioğlu tarafından kaleme alınan Kirli İttifak isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Kirli İttifak kitabını 9786257988278 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kirli İttifak pdf oku indir.

Kirli İttifak pdf indir

Öncelikle belirtmek isterim ki bu kitap; dini ve tarihi bir kitap değildir. Dini ve tarihi bilgilerin ışığında yazılmış bir düşünce kitabıdır. Kitabımda, Osmanlı Devleti’ne ve Türklere yapılan ihaneti herkese yalnızca “hatırlatmak” istedim. Genel olarak yararlanılan kaynaklar açıklanmıştır. Ben, Osmanlı İmparatorluğu’nun mirasını devralan Türkiye Cumhuriyeti’nin bir vatandaşı olarak ülkeme karşı sorumluyum. Bu sorumluluk bilinci içinde, geçmişte yaşananların günümüze ışık tutması gerektiğini düşünmekteyim. Bu kitabı yazmamdaki yegâne neden budur.
 
Tarihi ve yaşananları, çok hızlı unuttuğumuz bir çağda yaşıyoruz. Yüz sene öncesinde İngilizlerin; Osmanlı Devleti topraklarında yaşayan Suudi kabilesini ve Haşimi kabilesini tercih ederek başlattığı terörist faaliyetler sonucu, yüz binlerce Türk ölmüştür.
 
Araplar içinden devşirilen bu teröristler yüzünden, Osmanlı Devleti batmış ve tarih sahnesinden silinmiştir. Bu teröristlere krallık adı altında devlet kurdurulmuş ve bu sayede İngilizler tarafından İslamiyet ve Müslümanlar kontrol altına alınmışlardır. Mekke ve Medine İngiliz toprağı sayılmıştır ve esaret altına sokulmuştur.
 
İslamiyet, yüz senedir esaret altındadır.
 
Bu yetmemiş gibi gücünü Amerika ile paylaşan İngiltere aracılığıyla Suudi Arabistan, Amerikan Dolarını Müslümanların ve diğer dünya milletlerinin başına bela etmiştir. Müslümanların ve diğer dünya milletlerinin bütün kaynakları Amerika’ya akmaya başlamıştır.

Kirli İttifak kitap özeti

Kirli İttifak pdf oku

Kirli İttifak Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu