Çocuk Kitapları

Kiralık Canavar Andreas Steinhöfel Tudem Yayınları Pdf indir

Kiralık Canavar Andreas Steinhöfel Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kiralık Canavar Andreas Steinhöfel Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Kiralık Canavar Andreas Steinhöfel Tudem Yayınları Kitabı 104 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.50×19.50 cm baskı ile çıkan Kiralık Canavar Andreas Steinhöfel Tudem Yayınları kitabı Nisan 2015‘dir. 9789944699853 nolu ISBN numarasına sahip Kiralık Canavar Andreas Steinhöfel Tudem Yayınları kitabının yazarı Andreas SteinhöfelKiralık Canavar Andreas Steinhöfel Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Kiralık Canavar Andreas Steinhöfel Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Edebiyatseverlerin zihninde “derin” bir iz bırakan “Rico ve Oskar” serisinin ödüllü yazarı Andreas Steinhöfel’den, sevginin karşı konulmaz gücü üzerine kaleme alınmış müthiş bir kitap!

Büyüdüğünde ünlü bir opera sanatçısı olmayı hayal eden Gianna’nın hayatta iki büyük tutkusu mevcuttur: Avazı çıktığınca (hatta günün birinde şu bardak kıran ünlü ince do’yu bile çıkararak) arya söylemek ve doyasıya korku filmi seyretmek. Sesi zarar görmesin diye yaz kış boynuna taktığı kırmızı atkısıyla dikkatleri üzerine çeken Gianna’nın duyulmasından en fazla korktuğu sırrı ise annesinden ve babasından gizlice gece yarısı evden kaçarak ay ışığı altında şarkı söylemesidir. Operaya ve korku filmlerine doyamayan ufak divamız için hayat, evden kaçış maceralarıyla çok daha keyiflidir. Tabii; yine bu gecelerden birinde korkunç bir canavarla karşılaşmasını saymazsak eğer!..

Bu canavar tıpkı çok beğenerek izlediği korku filmlerindeki gibi simsiyah, kırmızı parlayan iri gözlere sahip ve kocamandır. Üstüne üstlük Gianna’nın en büyük korkusunun ne olduğunu bilmekte ve onu bununla tehdit etmektedir. Acaba canavar bu gerçeği kimden ve nasıl öğrenmiştir? Etrafına saçtığı dehşete rağmen cesur dostumuzu bir türlü etkisi altına almayı başaramayan canavar göründüğünden fazla daha ürkünç olabilmek için bir şeyler yapmalıdır. Oysa Gianna kalbi taş tutan bu canavarın yüreğini ısıtacak yolun nereden geçtiğini çok iyi bilir.

Steinhöfel’in kalbi taşlaşmaya yüz tutanlara ithaf ettiği Kiralık Canavar, sevginin gücüne inanmanın korkulara boyun eğmekten fazla daha manalı olduğunu savunarak, ebeveyn-çocuk ilişkileri üzerine sorgulamalarla dolu düşünsel bir yolculuğa davet ediyor okurlarını.

Etiketler: Kiralık Canavar Andreas Steinhöfel Tudem Yayınları Pdf oku , Kiralık Canavar Andreas Steinhöfel Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Kiralık Canavar Andreas Steinhöfel Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Kiralık Canavar Andreas Steinhöfel Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Kiralık Canavar Andreas Steinhöfel Tudem Yayınları pdf indir yandex, Kiralık Canavar Andreas Steinhöfel Tudem Yayınları pdf oku özet, Kiralık Canavar Andreas Steinhöfel Tudem Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu