Pdf Kitap

Kiralık Ağaçlar PDF indir

Kiralık Ağaçlar PDF indir, PDF kitap bölümünde Kiralık Ağaçlar PDF indir kitabını ele aldık. Kiralık Ağaçlar PDF indir PDF indirme linki yazımızın detaylarında..

Kiralık Ağaçlar PDF indir

Kiralık Ağaçlar Kitap Özeti

Burhan Günel, “Kiralık Ağaçlar” da bir taraftan büyük kentlerde ve kıyı mahallelerinde yaşayan insanları, öte taraftan Anadolu’nun değişik yerlerindeki kırsal kesim bireylerinı; bilhassa evlatları, gençleri, doğayı, organik çevreyi, hayvanları konu alıyor. İnsan-toplum; doğa-insan ilişkilerindeki yaşam pırıltılarını, yaşama sevincini, tabiat ve hayvan sevgisiyle buluşup gürelen varoluş coşkusunu mevzu edinen öykülerde garip ve değişik vakalar, durumlar ön planda gözüküyor. Mesela, bir dinlence yöresindeki meyve ağaçlarının yaz zamanında bölgeye gelen tatilcilere kiralandığını “Kiralık Ağaçlar” adlı öyküden öğreniyoruz. Kimi vakit tabiatın eli açıklığından ışık alan insani sıcaklığa, sevgi ve dayanışmaya; kimi vakit da aç gözlülüğün insan yüreğini kargit gide artan ilkel fotoğraflarıne şahit oluyoruz bu öykülerde. Burhan Günel, tüm yapıtlarında olduğu şeklinde “Kiralık Ağaçlar”da da insana itimatını, saygısını, sevgisini yitirmiyor, yaşam karşısındaki iyimserliğini koruyor ve bu yaklaşımını okuruna da aşılıyor.Yaşamın içinden süzülmüş, Türkçenin güzellikleriyle donatılmış, yalın ve yetkin bir üslupla anlatılmış garip öykülerden oluşuyor “Kiralık Ağaçlar”.Sayfa Sayısı: 272Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Koza Kitap Kiralık Ağaçlar PDF E-Kitap

Kiralık Ağaçlar (PDF olarak indir)

Kiralık Ağaçlar (Epud olarak indir)

Kiralık Ağaçlar (Word doc. olarak indir)

Kiralık Ağaçlar PDF indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz müthiş bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitap özetlerine bakabilirsiniz. ”Kiralık Ağaçlar PDF kitap indir” Kitabı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu