Akademik Kitaplar

Kimlik Belirleyen Derslerde Kanıt Temelli Öğrenme Pdf indir

Kimlik Belirleyen Derslerde Kanıt Temelli Öğrenme Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kimlik Belirleyen Derslerde Kanıt Temelli Öğrenme Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pegem A Yayıncılık Akademik Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Kimlik Belirleyen Derslerde Kanıt Temelli Öğrenme Kitabı 412 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kimlik Belirleyen Derslerde Kanıt Temelli Öğrenme kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Eylül 2019 nolu ISBN numarasına sahip Kimlik Belirleyen Derslerde Kanıt Temelli Öğrenme kitabının yazarı Ahmet ŞimşekKimlik Belirleyen Derslerde Kanıt Temelli Öğrenme PDF indirebilirsiniz. 

Kimlik Belirleyen Derslerde Kanıt Temelli Öğrenme Kitabı Pdf indir

Kanıt Temelli Öğretim yaklaşımı, “yaşasın ile kahrolsun içinde gidip gelen” anlayışın ötesinde güncel veya tarihsel olaylara ve durumlara “derece ile bakmaktır” veya “dengeli bakmaktır”. Hazır ve toptancı yaklaşımlarla “tüm suç onlarda, bizim hiç yanlışımız yok” reçeteleri yazmaksızın geçmişe ve güncel sorunlara bakabilmenin ‘vicdani’ adıdır da bu yaklaşım benim için. Zıtlıkları, çelişkileri, farklı bakış açılarını bir arada vererek düşünsel ve duyuşsal anlamda öğrencileri sorunun içinde var etmenin yolunu da öğretmene ve öğrenciye sağlamaktadır. İddiam ve inancım odur ki, KTÖ ruhu temelinde yazılmış ders kitapları kullanılarak, usta ve iyi niyetli bir öğretmenin elinde (müfredatı yetiştirme ve sınav baskısı olmaksızın) işlenecek bir tarih veya sosyal bilgiler dersi sınıf ortamı, kendiliğinden ve doğal olarak demokratik bir yapıyı bünyesinde barındıracaktır. Bu sınıfta bunun bunun yanında demokrasi tanımını yapmanıza veya yaptırmanıza gerek yoktur artık. Çünkü böylesi bir yapı, kendiliğinden sınıf ortamında öğrencilerin görüş açıklama sürecini ve bununla birlikte onların “Bence”leri ve “Bana göre”lerini gündeme getirecektir. Doğası gereği de, “Bence” ve “Bana göre”ler dünyanın en demokratik sözcüklerindendir.

Etiketler: Kimlik Belirleyen Derslerde Kanıt Temelli Öğrenme Pdf oku , Kimlik Belirleyen Derslerde Kanıt Temelli Öğrenme Pdf kitap indir, Kimlik Belirleyen Derslerde Kanıt Temelli Öğrenme pdf oku ücretsiz, Kimlik Belirleyen Derslerde Kanıt Temelli Öğrenme kitap indir ücretsiz, Kimlik Belirleyen Derslerde Kanıt Temelli Öğrenme pdf indir yandex, Kimlik Belirleyen Derslerde Kanıt Temelli Öğrenme pdf oku özet, Kimlik Belirleyen Derslerde Kanıt Temelli Öğrenme kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu