Edebiyat Kitapları

Kiki’nin Cadı Kargosu 1 Pdf indir

Kiki’nin Cadı Kargosu 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786258475425 sayfadan oluşan Kiki’nin Cadı Kargosu 1 kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Eiko Kadono tarafından kaleme alınan Kiki’nin Cadı Kargosu 1 isimli kitap Majou no Takkyuubin 1 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Kiki’nin Cadı Kargosu 1 kitabını 02.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kiki’nin Cadı Kargosu 1 pdf oku indir.

Kiki’nin Cadı Kargosu 1 pdf indir

Hayao Miyazaki’nin en bi hayli beğeni alan filmlerinden birinin uyarlandığı seride ufak cadı Kiki, her on üç yaşına gelen cadı gibi evden ayrılıp tek başına bir sene geçirmek zorundadır. Büyü yapmak hususunda acemi olsa da Kiki’nin çok iyi olduğu bir özelliği mevcuttur: Uçmak.
 
Kedisi ve en yakın dostu Jiji ile birlikte süpürgesine atlayıp kendine yeni bir yuva olabilecek şehri aramaya koyulur. Yüksek saat kulesiyle denizin kıyısında duran Koriko tam da Kiki’nin hayalindeki gibi bir yerdir. Kendine güvenen Kiki, Koriko’ya uçar ve güçlerinin kasaba halkına kolaylık ve neşe getireceğini umar. Lakin halkın güvenini kazanmak, yabancı bir şehirle tanışmak pek de kolay değildir. Bir cadı için bile.
 
Akiko Hayaşi’nin çizimleriyle

Kiki’nin Cadı Kargosu 1 kitap özeti

Kiki’nin Cadı Kargosu 1 pdf oku

Kiki’nin Cadı Kargosu 1 Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu