Edebiyat Kitapları

Kibrit Çöpü Mezarlığı Büşra Yılmaz Pdf indir

Kibrit Çöpü Mezarlığı Büşra Yılmaz PDF

Kibrit Çöpü Mezarlığı Büşra Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kibrit Çöpü Mezarlığı Büşra Yılmaz Epsilon Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Epsilon Yayınları aracılığıyla çıkarılan Kibrit Çöpü Mezarlığı Büşra Yılmaz Epsilon Yayınevi Kitabı 360 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kibrit Çöpü Mezarlığı Büşra Yılmaz Epsilon Yayınevi kitabı 13.00×19.00 cm‘dir. Eylül 2019 nolu ISBN numarasına sahip Kibrit Çöpü Mezarlığı Büşra Yılmaz Epsilon Yayınevi kitabının yazarı Büşra YılmazKibrit Çöpü Mezarlığı Büşra Yılmaz Epsilon Yayınevi PDF indirebilirsiniz.

Kibrit Çöpü Mezarlığı Büşra Yılmaz Epsilon Yayınevi Kitabı Pdf indir

Kibrit Çöpü Mezarlığı Büşra Yılmaz PDF, Kitapları 700 bin satan Büşra Yılmaz’ın fenomen hikâyesi Ölüme Fısıldayan Adam devam ediyor!

Ölüme fısıldayan adam öldüyse, kibrit çöpü mezarlığı neden boş?
Öldüğü söylenen sevgilisinin cesedini bulamadığı için onun hâlâ yaşadığına inanan Yosun, gerçekleri öğrenebilmek için geçmişi eşelerken Bay K’den yardım ister. Lakin bu yolculukta öğrenebildiği tek şey, geçmişte duyduğu her şeyin yalan, bildiği tüm yalanların da eksik olduğudur.

İnsanlar, ölenlerin ardından, “Onu kaybettik,” diyor. Peki kaybedilen şeyin bulunma ihtimali her zaman yok mudur?

Beni bul.
Benim yaşamak istememe sebebim, bu dünya çapında değil, kafamın içinde yaşıyor oluşum… Dünya acımaz, kabul ediyorum… Ama siz bir de kafamın içini görün.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu