Çocuk Kitapları

Keyt’in Mücadelesi Pdf indir

Keyt’in Mücadelesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789750840647 sayfadan oluşan Keyt’in Mücadelesi kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Stefan Boonen tarafından kaleme alınan Keyt’in Mücadelesi isimli kitap 15.09.2017 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Keyt’in Mücadelesi kitabını Pauline Oud numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Keyt’in Mücadelesi pdf oku indir.

Keyt’in Mücadelesi pdf indir

Gerçek hayattan hikâyeler ~Astım üzerine bir hikâye
 
 Keyt özellikle geceleri çok öksürüyor. Fiziksel bir etkinlikte bulunduğunda nefes darlığı yaşayabiliyor ve durup dinlenmesi gerekiyor. Bu hikâye ufak okuyucuların astım belirtilerini ve nasıl tedavi edileceğini daha iyi anlamalarını sağlayacaktır.
Göğsümde beni gıdıklayan ufak bir yaratık varmış gibi geliyor bana. Hem de çok uzun bir süreden beri. Bazı zaman geceleri de uyandırıyor. Beni öksürtüyor, öksürtüyor ve öksürmem giderek şiddetleniyor.
Annemle babam benim için doktordan randevu aldı… Hem de çocukların göğüslerinde yaşayan bütün ufak yaratıkları tanıyan çok özel bir doktordan!
 
 Yetişkinler için bile yeni bir başlangıç tedirgin edici olabilirken, çocuklar için neden olmasın? Yeni bir kardeş, yeni bir okul, beklenmedik bir gelişme veya baş etmek zorunda kaldığımız heyecanlar, korkular, takıntılar, duygular…
 
“Gerçek hayattan hikâyeler” dizisi, farklı duygu ve durumlara odaklanıyor. Çocuklara, yaşadıkları sorunlar karşısında yeni pencereler açabilecek resimli hikâyelere yer verilmesinin bunun yanında ebeveynlere ve eğitimcilere yönelik bilgilendirici bir bölüm de yer alıyor.

Keyt’in Mücadelesi kitap özeti

Keyt’in Mücadelesi pdf oku

Keyt’in Mücadelesi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu