Çocuk Kitapları

Kesme Şeker Pdf indir

Kesme Şeker pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 158 sayfadan oluşan Kesme Şeker kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Fatma Çelebi Biçer tarafından kaleme alınan Kesme Şeker isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Kesme Şeker kitabını 9786258062182 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kesme Şeker pdf oku indir.

Kesme Şeker pdf indir

Epeyce yol kat ettikten sonra bir anda durdu. Dikkatlice etrafındaki her şeyi gözden geçirdi. Derin bir soluk aldı ve kararını verdi. “Denemeden kendime kızmaya hakkım yok!” diyerek gözünü iyice kararttı ve dostlarına fark ettirmeden usulca onlardan ayrıldı. Rotasının dışındaki bu yoldan ilerlerken kendi başına bir şey yapmanın heyecanının yanında içindeki korkuyu da hafifçe hissetti. Bilmediği yollarda, nereye gittiğini düşünmeden yürüdü bir süre. Bunun yanı sıra güneş, ışıklarını ve sıcaklığını ağır ağır bütün canlıların üzerinde hissettirmeye başlamıştı.
 
Her gün çevremizde onca canlıyla uyum içinde yaşarız da merak edip bakmayız onların yaşantısına. Mesela karıncalar nasıl haberleşir, evlerini nasıl inşa ederler; geceleri gökyüzüne bakarken ne düşünürler, neler hissederler birbirlerinden uzak kalınca? Denemeye, yeni şeyler keşfetmeye, dünyayı anlamaya hevesli bir karıncanın yolcuğu da böyle başlıyor. Merakla… Belki biz de elimize bir büyüteç alıp bakabiliriz bu çalışkan dostlarımıza. Küçük Karınca’nın merakla yürüdüğü bu yolda bulduğu sevgi, çalışma, dostluk ve macera eşsiz bir anlatımla Kesme Şeker’de.

Kesme Şeker kitap özeti

Kesme Şeker pdf oku

Kesme Şeker Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu