Pdf Kitap

Kendini İyileştirme İşi Nasıl Yapılır? Pdf indir

Kendini İyileştirme İşi Nasıl Yapılır PDF

Kendini İyileştirme İşi Nasıl Yapılır? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 304 sayfadan oluşan Kendini İyileştirme İşi Nasıl Yapılır? kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Dr. Nicole Lepera tarafından kaleme alınan Kendini İyileştirme İşi Nasıl Yapılır? isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Kendini İyileştirme İşi Nasıl Yapılır? kitabını 9786057038050 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kendini İyileştirme İşi Nasıl Yapılır? pdf oku indir.

Kendini İyileştirme İşi Nasıl Yapılır? pdf indir

Üç milyonu aşkın takipçili Instagram fenomeni “@the.holistic.psychologist” hesabının sahibi Dr. Nicole LePera’dan kalıcı bir değişim yaratmak için kişiyi kendi gücünü kontrol altına alıp kullanmaya yönelten devrim niteliğinde bir kitap.

Kendini İyileştirme İşi Nasıl Yapılır PDF, Kendisi de bir klinik psikolog olan Dr. Nicole LePera, geleneksel psikoterapinin kısıtlamaları yüzünden sürekli olarak hayal kırıklığına uğradı. Danışanları ve kendisi için daha fazlasını isteyerek, insanları kendilerini iyileştirmeleri için gerekli olan araçlarla donatan birleşik bir zihinsel, fiziksel ve ruhsal iyilik hali felsefesi geliştirme yolculuğuna başladı. Hayat değiştiren sonuçları bizzat deneyimledikten sonra öğrendiklerini başkalarıyla paylaşmaya başladı ve kısa süre sonra “The Holistic Psychologist (Holistik Psikolog)” dünyaya geldi.

Şimdi, Dr. LePera çok talep edilen kitabını dünya ile paylaşıyor. Kendini İyileştirme İşi Nasıl Yapılır? kitabında hem “Kendini İyileştirmek” için bir manifesto hem de daha enerjik, otantik ve neşeli bir yaşam yaratmak için temel bir rehber sunuyor. Çeşitli bilimsel alanlar ve iyileştirici yöntemlere dair en son araştırmalardan yararlanan Dr. LePera, çocukluktaki olumsuz tecrübelerin ve travmanın bizimle nasıl yaşadığını, bütün bedende nasıl işlev bozukluklarına neden olabildiğini —bizi eş bağımlılık, duygusal toyluk ve travma bağları kalıplarıyla meşgul olmaya mahkum eden zararlı stres tepkilerini nasıl harekete geçirdiğini anlamamıza faydalı oluyor. Kişinin kendini sabote ettiği bu davranışlar, tanımlanıp ele alınmadığı sürece bi hayli hızlı bir biçimde döngüsel hale gelebiliyor ve insanları mutsuz, tatminsiz ve iyilikten uzak hislerle bırakabiliyor.

Kitapta Dr. LePera, okuyuculara yıkıcı davranışlardan kurtulmaları ve hayatlarını yeniden yaratmaları için destek ve araçlar sunuyor. Geleneksel eylem tarzına getirilen bir dizi köklü değişim olan bu çalışma, zihinsel sağlık ve kişisel bakıma dair yaklaşım şeklimizi sonsuza kadar değiştirecek bir rehberdir.

Kendini İyileştirme İşi Nasıl Yapılır? kitap özeti

Kendini İyileştirme İşi Nasıl Yapılır? pdf oku

Kendini İyileştirme İşi Nasıl Yapılır? Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu