Pdf Kitap

Kendini Arayan İnsan Pdf indir

Kendini Arayan İnsan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 272 sayfadan oluşan Kendini Arayan İnsan kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Rollo May tarafından kaleme alınan Kendini Arayan İnsan isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Kendini Arayan İnsan kitabını 9786055134020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kendini Arayan İnsan pdf oku indir.

Kendini Arayan İnsan pdf indir

“Yaşantımızı tüm gerçekliğiyle analiz ediyor ve bu analiz çok çarpıcı. -New York Times

“Çoğu insan yapayalnız olduğunun farkına varmaktan korktuğu için kendini asla aramıyor.” -Chicago Tribune

“Rollo May’in bu sağduyulu, popüler kitabı, şaka ve hayal gücüyle bezenmiş, kültürle dokunmuş. Korkmayan ve halinden pek de tatmin olmayan herkes için bu kitap son derece faydalı olacak.” -New York Herald Tribune

Rollo May, şu çok mühim soruyu soruyor: “Acaba gözden kaçırdığımız mühim bir rehber ve güç kaynağı var mı?” Ne geçmiş ne de gelecek yönünden hiçbir şeyin kesin olmadığı bir zamanda içsel bütünlük nasıl sağlanabilir?

“İnsanların benden beklentilerini görülmektediran bir aynalar toplamından ibaretim.” Bu cümle size ne kadar yakın?

Bu kitap, yaşadığımız bu “Endişe Çağı”nda kişisel bütünlüğümüzü bulmak için yazıldı. Amacımız, çağımızın güvensizliğine karşı durabilmemizi sağlayacak yöntemler bulmak, içimizdeki güç merkezini görülmektedirmak ve çok az şeyin güvende olduğu şimdilerde, itimat edebileceğimiz değer ve amaçlara ulaşabilmemizi sağlayacak yolu elimizden geldiğince işaret edebilmektir.

“İnsanları destek almaya sevk eden şey, duygusal ilişkilerinin sürekli olarak olarak ayrılıkla noktalanması, evlilik planlarını bir türlü gerçekleştirememeleri yahut eşlerinin onları tatmin etmemesi gibi şikâyetler olabilir. Ne var ki konuşmaya başladıktan sonra çok geçmeden ister gerçek isterse hayalini kurdukları eşlerinden aslında kendi içlerindeki bir eksikliği gidermesini yahut bir boşluğu doldurmasını bekledikleri ve bu gerçekleşmediği için endişeye veya öfkeye kapıldıklarını açığa vuruyorlar.”

Kendini Arayan İnsan kitap özeti

Kendini Arayan İnsan pdf oku

Kendini Arayan İnsan Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu