Çocuk Kitapları

Kemik Labirenti / 39 İpucu 1. Kitap Pdf indir

Kemik Labirenti / 39 İpucu 1. Kitap pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 276 sayfadan oluşan Kemik Labirenti / 39 İpucu 1. Kitap kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Rick Riordan tarafından kaleme alınan Kemik Labirenti / 39 İpucu 1. Kitap isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 14 x 20 cm ebatındadır. Kemik Labirenti / 39 İpucu 1. Kitap kitabını 9786053042839 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kemik Labirenti / 39 İpucu 1. Kitap pdf oku indir.

Kemik Labirenti / 39 İpucu 1. Kitap pdf indir

IR MILYON DOLAR Mİ, YOKSA IPUCU MU?
Ailenizin bir zamanlar insanlık tarihindeki en kuvvetli ailelerden biri olduğunu öğrenseniz ne yapardınız? Ve size bu benzersiz güce dünyanın dört bir köşesine dağılan 39 Ipucu’nu toplayarak ulaşabileceğiniz söylense? Size sunulan bir milyon doları kabul edip ipuçlarından vazgeçer miydiniz? Yoksa hiç düşünmeden bu tehlikeli yolculuğa mı çıkardınız?
MACERA BAŞLIYOR Büyükannelerinin mirası okunduktan sonra Dan ile Amy Cahill’e soruluyor: Bir milyon dolar mı, yoksa ipucu mu? Onlar da ilk ipucunu almayı tercih edip kendilerini Paris’te buluyor. Böylelikle ailenin diğer üyeleriyle amansız bir yarışa giriyorlar. Rakipleri, kazanmak için her yolu deneyecek. Ve ipucu avı devam ettikçe, tehlike artacak

Kemik Labirenti / 39 İpucu 1. Kitap kitap özeti

Kemik Labirenti / 39 İpucu 1. Kitap pdf oku

Kemik Labirenti / 39 İpucu 1. Kitap Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu