Pdf Kitap

Kelime Çarkı – Meyveler ve Sebzeler (İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca) Pdf indir

Kelime Çarkı – Meyveler ve Sebzeler (İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Kelime Çarkı – Meyveler ve Sebzeler (İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca) kitabı Kitap Kağıdı olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Kelime Çarkı – Meyveler ve Sebzeler (İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca) isimli kitap ALMANCA,FRANSIZCA,İNGİLİZCE,İSPANYOLCA,İTALYANCA dilinde ve ebatındadır. Kelime Çarkı – Meyveler ve Sebzeler (İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca) kitabını 9786055450076 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kelime Çarkı – Meyveler ve Sebzeler (İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca) pdf oku indir.

Kelime Çarkı – Meyveler ve Sebzeler (İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca) pdf indir

Kelime Çarkı – Meyveler ve Sebzeler (İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca)
Kelime Çarkları, öğrencilerin kelime öğrenmelerini, kullanmalarını ve pekiştirmelerini sağlayarak dil edinimini kolaylaştıran harika bir araçtır.

Her çark bir konuyu ve alakalı sözcükleri kapsar. Öğrenciler çarkı çevirdiğinde, her resimin eşleştiği kelimeyi 5 farklı dilde (İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca ve İtalyanca) görür ve kelimenin tercih ettiği dildeki / dillerdeki anlamını öğrenir.

Kelime Çarkları bir resimli sözlük yahut flashcard gibi de kullanılabilir, öğrencilerin resimler yardımı ile sözcükleri öğrenmelerini ve özümsemelerini sağlar. Söz gelimi sınıf içinde yahut öğrencinin bireysel etkinliklerinde her bir kelime kullanılarak cümle kurulması gibi metotlarla dilin kullanılmasını ve etkin kelime öğrenimini gerçekleştirir.

Her çarkın ayrı konuları kapsaması sözcüklerin bir ilişki içinde ve basit bir şekilde öğrenilmesini sağlar. Bu çok yönlü Kelime Çarkları dil öğreniminin farklı düzeylerinde kullanılabileceği gibi, dil farkındalığı düzeysinde farklı dillerde kelime karşı karşıya geldirmak için de kullanılabilir. Kelime Çarkları Serisi : •İnsan Vücudu / Yüz •Giysiler •Meyveler ve Sebzeler •Spor •Ev / Ev Eşyaları •Kent Hayatı / Yol-Yön tarifi •İş Hayatı / Meslekler

Vocabulary wheel – Fruit and Vegetables (English, French, Spanish, German and Italian)
Vocabulary wheels are a great tool for students to learn, reinforce and practice vocabulary. Each wheel covers one topic and includes 32 items of vocabulary. As students turn the wheel, each picture can be seen accompanied by the corresponding word in 5 different languages (English, French, Spanish, German and Italian).

The wheel can be used as a picture dictionary to help students find out the words for themselves or as an alternative to flashcards to help them assimilate the words. Students can also use them to practice vocabulary from a topic, for example by creating sentences from the vocabulary on each wheel. Because they are so versatile, the wheels are suitable for any level. On a language-awareness level, they can be used for comparing vocabulary in different languages. Multilungual Vocabulary Wheels : •Body Parts •Clothes •Fruit & Vegetables •Sports •In the House •In Town •At Work

Kelime Çarkı – Meyveler ve Sebzeler (İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca) kitap özeti

Kelime Çarkı – Meyveler ve Sebzeler (İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca) pdf oku

Kelime Çarkı – Meyveler ve Sebzeler (İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu