Çocuk Kitapları

Kekemelik Aşısı Sümer Öztanrıöver Psikonet Yayınları Pdf indir

Kekemelik Aşısı Sümer Öztanrıöver Psikonet Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kekemelik Aşısı Sümer Öztanrıöver Psikonet Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Psikonet Yayınları aracılığıyla çıkarılan Kekemelik Aşısı Sümer Öztanrıöver Psikonet Yayınları Kitabı 131 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kekemelik Aşısı Sümer Öztanrıöver Psikonet Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Kasım 2020 nolu ISBN numarasına sahip Kekemelik Aşısı Sümer Öztanrıöver Psikonet Yayınları kitabının yazarı Sümer ÖztanrıöverKekemelik Aşısı Sümer Öztanrıöver Psikonet Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Kekemelik Aşısı Sümer Öztanrıöver Psikonet Yayınları Kitabı Pdf indir

Kekemelik Aşısı
Neredeyse herkes kekemeliği olan biriyle karşılaşmıştır. Bu kişi yolda gördüğünüz, hiç tanımadığınız veya yeni tanıştığınız biri olabilir yahut arkadaşınız, eşiniz, çocuğunuz, akrabanız gibi çok yakınınız da olabilir.
Onların, konuşurken harcadıkları çabayı gördükçe, çektikleri sıkıntıyı siz de yaşarsınız; sizin de bedeniniz gerilir ve empatiyle, yardım etme isteğiyle yanar tutuşursunuz.
2-6 yaş zamanında başlayan birincil kekemelikte çocuk, konuşamadığının tam anlamıyla farkında değildir. Bu nedenle halen vazgeçmemiştir, konuşmak için mücadele eder. İkincil kekemelikte ise kişi (büyük çocuk ve yetişkin) kendisini geri çeker, sözcüklerden uzak durur ve sosyal mekanlardan kaçınır.
Peki, kekemelik alışkanlığından kurtulmak olabilecek mü? Evet !
Kekemelik Aşısı adını verdiğimiz ve bu kitapta ayrıntı kısmıyla ortaya koyduğumuz teknikle kekemelikten tamamen kurtulmak olabilecek görünüyor…
Bu kitapta kekemelik, tüm ayrıntı kısmıyla ele alınıyor. Çocuklar ve yetişkinler için hazırlanan tedavi protokolleri bilimsel araştırmalarla birlikte anlatılıyor. ‘Kekemelik Aşısı’, kekemeliğe son vermek isteyen aileler ve uzman kişiler için hazırlanmış pratik bir başvuru ve uygulama kaynağı…

Etiketler: Kekemelik Aşısı Sümer Öztanrıöver Psikonet Yayınları Pdf oku , Kekemelik Aşısı Sümer Öztanrıöver Psikonet Yayınları Pdf kitap indir, Kekemelik Aşısı Sümer Öztanrıöver Psikonet Yayınları pdf oku ücretsiz, Kekemelik Aşısı Sümer Öztanrıöver Psikonet Yayınları kitap indir ücretsiz, Kekemelik Aşısı Sümer Öztanrıöver Psikonet Yayınları pdf indir yandex, Kekemelik Aşısı Sümer Öztanrıöver Psikonet Yayınları pdf oku özet, Kekemelik Aşısı Sümer Öztanrıöver Psikonet Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu