Edebiyat Kitapları

Kehribar Geçidi Pdf indir

Kehribar Geçidi PDF

Kehribar Geçidi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 608 sayfadan oluşan Kehribar Geçidi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu tarafından kaleme alınan Kehribar Geçidi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Kehribar Geçidi kitabını 9786050838091 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kehribar Geçidi pdf oku indir.

Kehribar Geçidi pdf indir

Ön siparişe özel, Nazar Bekiroğlu imzalı lazerli özel baskı!
Kusurlu bir sikke elden ele, keseden keseye geçerek bütün Roma’yı nasıl dolaşır?
Hikâyeyi hikâyeye, yolu yolcuya, rüyayı rüyete, yedi kişiyi erdemli bir köpeğe nasıl bağlar?

Kehribar Geçidi PDF, Gölgelerin mağarasına dönen haberci her seferinde niye taşlanır?
Kehribar Geçidi, MS 300’lü senelerda İmparator Diocletianus Roma’sında bu sorulara yanıt arıyor.
Okuyucularını Forum’un, Colosseum’un, Senato’nun, Tiber ırmağının, Şifa Tapınağı’nın, sonradan kaybedilmiş yahut hiç edinilmemiş özgürlüklerin, hitabetin, yazmaların, lâhitlerin, şifalı otların, kurtların kuşların, dağların, en dehşetli dövüşlerin, toga picta’nın ve dikenli deniz salyangozlarının arasında uzun bir yolculuğa davet ediyor.

Berrak fakat derin dili, karakterlerinin canlılığı, hadiselerinın sürükleyiciliği, dönemsel ayrıntı kısmının zenginliği, can yakıcı meselelerinin her daim geçerliliği ile tarihin özel bir noktasından çekip çıkarılmış olsa da evrensel insanlık hallerine dair söyleyecek sözü olan destansı bir başyapıt. Sekiz yıllık bir emeğin sonucu.

“Sanki ölmüşüz de bu dünya çapındaki günlerimizi anarak söz ediyoruz seninle. Sanki bu dünya çapındaki yaşamımız bitmiş de biri, bütün dertlerimize dönüp şöyle bir bakalım diye omuzumuzu okşar gibi. Bitti artık, geçti, der gibi.”

Kehribar Geçidi kitap özeti

Kehribar Geçidi pdf oku

Kehribar Geçidi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu