Çocuk Kitapları

Kedisini Arayan Yazar Pdf indir

Kedisini Arayan Yazar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 02.04.2022 sayfadan oluşan Kedisini Arayan Yazar kitabı 9786052793244 olarak çıkarılmıştır. Nebihe Muhaydeli tarafından kaleme alınan Kedisini Arayan Yazar isimli kitap Velid Tahir dilinde ve 36 ebatındadır. Kedisini Arayan Yazar kitabını Semiha Aktar Kıvrak numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kedisini Arayan Yazar pdf oku indir.

Kedisini Arayan Yazar pdf indir

Yazar bir öykü yazmak istedi ve karakter olarak ufak, üçgen kulaklı, kuyruğu kesik bir sokak kedisi seçti. Öyküde kedinin başı derde girdi, yazar ise bir köşeye çekildi ve denemesi için bekledi. Kedi pes etmedi ve mutlu olmanın bir yolunu buldu.  Sonra ise bir daha ortalarda görünmedi. Şimdi yazar her yerde kedisini arıyor; caddelerde, bahçelerde, kitaplarda, öykülerde… Acaba minik kedi nerede?
 
Kedisini Arayan Yazar, öykü içinde başka bir öykünün anlatıldığı heyecanlı bir hikâye. Bir yazarın öykü yazma sürecini ve bir kedinin pes etmeden deneyişini aynı anda deneyimlemek isteğe göre birbirinden güzel illüstrasyonlar size eşlik edecek.

Kedisini Arayan Yazar kitap özeti

Kedisini Arayan Yazar pdf oku

Kedisini Arayan Yazar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu