Çocuk Kitapları

Kedimi Ağaçtan İnmeye Nasıl İkna Ederim? Pdf indir

Kedimi Ağaçtan İnmeye Nasıl İkna Ederim? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 24 sayfadan oluşan Kedimi Ağaçtan İnmeye Nasıl İkna Ederim? kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nilay Dalyan tarafından kaleme alınan Kedimi Ağaçtan İnmeye Nasıl İkna Ederim? isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 18 cm ebatındadır. Kedimi Ağaçtan İnmeye Nasıl İkna Ederim? kitabını 9786053749073 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kedimi Ağaçtan İnmeye Nasıl İkna Ederim? pdf oku indir.

Kedimi Ağaçtan İnmeye Nasıl İkna Ederim? pdf indir

Kiki, bir sokak kedisi. Yeşil gözleri, gri tüyleri var. En kaliteli arkadaşı ufak kız, onu her gün besliyor, onunla oyuncaklarını paylaşıyor. Kiki ise gülünçlikler yapıp ufak kızı güldürüyor. Evlerine girip onunla oyunlar oynuyor. Ama bir gün Kiki, oyunbozanlık ediyor ve kaçıp ağaca tırmanıyor. Aşağı inmiyor. Kiki ağaca neden tırmandı? Neden aşağı inmiyor? Onu aşağı indirmek için ne yapmalı?
Kedimi Ağaçtan İnmeye Nasıl İkna Ederim? sevgiye, arkadaşlığa ve sevgimizi göstermenin yollarına dair öğretici bir hikâye.

Kedimi Ağaçtan İnmeye Nasıl İkna Ederim? kitap özeti

Kedimi Ağaçtan İnmeye Nasıl İkna Ederim? pdf oku

Kedimi Ağaçtan İnmeye Nasıl İkna Ederim? Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu