Çocuk Kitapları

Kedim Nereye Kayboldu? Pdf indir

Kedim Nereye Kayboldu? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kedim Nereye Kayboldu? kitabı 36 olarak çıkarılmıştır. Alexandra Pichard tarafından kaleme alınan Kedim Nereye Kayboldu? isimli kitap 9786059781633 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kedim Nereye Kayboldu? kitabını 22.03.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kedim Nereye Kayboldu? pdf oku indir.

Kedim Nereye Kayboldu? pdf indir

Küçük bir kız babasını bekliyor, beklerken de kedisiyle oynuyor. Ama aniden kedisi ağaca tırmanıp gözden kayboluyor!.. Şimdi ağacın dalları arasında kedisini bulması gerek. Küçük kız kedisini ararken karşısına bir sürü enteresan insan çıkıyor ve her biri, tıpkı kendisi gibi, bir şeylerini kaybetmiş… Siz de sayfalarda gezinerek kaybolmuş eşyalar, insan ve hayvanları arayabilirsiniz. 

Kedim Nereye Kayboldu?’da geniş bir şekilde çizimler eşliğinde sıcacık bir öykü anlatılırken öte yandan da okuru, koca bir ağacın dalları arasında keyifli bir ara-bul oyununa davet ediyor. Macera boyunca karşı karşıya geldiğımız yeni karakterlerin aradıkları nesneleri aklımızda tutarak sayfalarda bulmaya çalışıyoruz. Alexandra Pichard’ın pastel renklerdeki yumuşacık çizimlerinde kayıp eşyalar, insan ve hayvanları bulmak için biraz dikkat ve iyi bir hafıza yeterli…

Kedim Nereye Kayboldu? kitap özeti

Kedim Nereye Kayboldu? pdf oku

Kedim Nereye Kayboldu? Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu