Edebiyat Kitapları

Kayıp Tanrılar Ülkesi – Ahmet Ümit PDF indir

Kayıp Tanrılar Ülkesi PDF indir

Kayıp Tanrılar Ülkesi – Ahmet Ümit, pdf kitap bölümümüzde 2021 senesinde kaleme alınan Kayıp Tanrılar Ülkesi – Ahmet Ümit kitabını sizlerle paylaştık. Kayıp Tanrılar Ülkesi – Ahmet Ümit kitabının detayları..

Kayıp Tanrılar Ülkesi – Ahmet Ümit – Özeti

Kayıp Tanrılar Ülkesi – Ahmet Ümit

Kayıp Tanrılar Ülkesi – Ahmet Ümit

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2021
Eklenme: Haziran 6th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 504
Yazar: Ahmet Ümit
2.434

Ahmet Ümit’ten polisiyeyi arkeoloji ve mitolojiyle harmanlayan usta işi bir roman.

Kayıp Tanrılar Ülkesi PDF indir, Berlin Emniyet Müdürlüğü’nün cevval başkomiseri Yıldız Karasu ve yardımcısı Tobias Becker, göçmenlerin, işgal evlerinin ve sokak sanatçılarının renklendirdiği Berlin sokaklarından Bergama’ya uzanan bir macerada, yaşamı ve insanları yok etmeye muktedir sırların peşinde bir seri cinayetler dizisini çözmeye çalışıyor. Soruşturmanın Türkiye ayağında sürpriz bir ismin olaveyahil olmasıyla heyecanın dozu gitgide artıyor.

Kayıp Tanrılar Ülkesi, Zeus Altarı ve Pergamon Tapınağı’nın gölgesinde mitlere şimdilerde yeniden hayat verirken, suçun çağlar ve kültürler boyu değişmeyen doğasını bir tokat gibi yüzümüze çarpıyor.

“O yüzden unuttuk dediğiniz yerden başlayacağım. Unutmanın bedelini ödeyecek unutanlar. Cezaların en şiddetlisiyle ödüllendirilecek saygısızlık yapanlar, kalbi yerinden çıkarılacak beni kalbinden çıkaranların, yüzlerinin derisi yüzülecek benden yüz çevirenlerin…”

Bir önceki yazımız olan Belirsiz Bir Anın Kıyısında – Murat Gülsoy başlıklı kitabımızda Belirsiz Bir Anın Kıyısında Murat Gülsoy ekitap indir, Belirsiz Bir Anın Kıyısında Murat Gülsoy ekitap oku ve Belirsiz Bir Anın Kıyısında Murat Gülsoy pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu