Çocuk Kitapları

Kayıp Prens / Dünya Çocuk Klasikleri Pdf indir

Kayıp Prens / Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 120 sayfadan oluşan Kayıp Prens / Dünya Çocuk Klasikleri kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mark Twain tarafından kaleme alınan Kayıp Prens / Dünya Çocuk Klasikleri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Kayıp Prens / Dünya Çocuk Klasikleri kitabını 9786052491478 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kayıp Prens / Dünya Çocuk Klasikleri pdf oku indir.

Kayıp Prens / Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir

Londra´da bir sonbahar günü, yoksul bir aile olan Kenti´lerin bir erkek çocuğu dünyaya gözlerini açtı. Zorlukla geçinen Kentiler, her gün en az üç öğün yemek yiyecek birinin daha aralarına katılmış olduğunu düşünerek, çocuğun doğmasına hiç sevinmemişlerdi.

Londra´nın başka bir yerinde, aynı gün, günlerdir herkesin sabırsızlıkla doğmasını beklediği başka bir erkek çocuk dünyaya gözlerini açtı. Bu çocuğun ailesi, İngiltere´nin başında bulunan Kralın oğluydu. Bu doğuma çocuğun ailesiyle birlikte, bütün İngiltere de çok sevinmişti. Tüm ülkede, Gal Prensi unvanını alan Edvard Tudor´un doğumundan başka birşey konuşulmuyordu. Gal prensi ipekli kumaşlar içinde yatarken, Kenti ailesinin çocuğu Tom paçavralar içindeydi ve hayatta kalabilmek için açlıkla mücadele ediyordu. herkes Gal prensinden bahsederken, aynı gün doğan Tom Kenti ile hiç kimse ilgilenmiyordu bile. Üstelik, bu çocuk ailesi için yeni endişe kayanğıydı.

Kayıp Prens / Dünya Çocuk Klasikleri kitap özeti

Kayıp Prens / Dünya Çocuk Klasikleri pdf oku

Kayıp Prens / Dünya Çocuk Klasikleri Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu