Çocuk Kitapları

Kayıp Kitaplıktaki İskelet 3 Fare Sarayı Aytül Akal Tudem Yayınları Pdf indir

Kayıp Kitaplıktaki İskelet 3 Fare Sarayı Aytül Akal Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kayıp Kitaplıktaki İskelet 3 Fare Sarayı Aytül Akal Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Kayıp Kitaplıktaki İskelet 3 Fare Sarayı Aytül Akal Tudem Yayınları Kitabı 312 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kayıp Kitaplıktaki İskelet 3 Fare Sarayı Aytül Akal Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Nisan 2017 nolu ISBN numarasına sahip Kayıp Kitaplıktaki İskelet 3 Fare Sarayı Aytül Akal Tudem Yayınları kitabının yazarı Aytül AkalKayıp Kitaplıktaki İskelet 3 Fare Sarayı Aytül Akal Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Kayıp Kitaplıktaki İskelet 3 Fare Sarayı Aytül Akal Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Çocuk edebiyatımızda iki yazarlı roman geleneğinin gelişmesinde büyük katkıları bulunan Mavisel Yener ve Aytül Akal’ın, ilk iki kitabı yüz binlerce okurun hafızalarında yer edinen “Kayıp Kitaplıktaki İskelet” efsanesi, serinin üçüncü halkası Fare Sarayı ile devam ediyor.

Babasının suçsuzluğunun ispatlanmasının ardından yaşadığı zor günleri geride bırakmaya çalışan Ceylan, arkadaşı Ali’yle birlikte Efes’in güzelliklerini paylaşmak üzere bir blog hazırlamaya koyulur. İskeletin sırrı halen tam anlamıyla çözülememişken, civarda kazı yapan bir arkeoloğun kayboluşu ve ardında bıraktığı madalyon, Çelimsiz, Kapkap, Efes ile Hayvanlar Dedektiflik Bürosu’na yeni katılan Miro ve Baykuş Serapis’i iz sürmeye iter. Acaba hazine avcılarını Efes’e sürükleyen gizli hazinenin ardında yatan sır nedir? Burnuna ve aklına güvenen tatlı ve bilge hayvan dostlarımız esrarengiz hadiseleri günışığına çıkarmaya uğraşırken Efes antik kentinde gezinen iki enteresan kişi büyük merak uyandırır. Sosyal medyanın ne gibi tehlikelere neden olabileceğini tahmin edemeyen Ceylan ve Ali, bloglarına ulaşan tehdit mesajlarıyla bir anda sarsılır. Efes’in her daim güneşle yıkanan antik taşlarının gölgelerine saklanan esrarengiz hadiselerin ucu bu kez isli puslu bir Fare Sarayı’na dayanacaktır…

Eserleriyle birden fazla ödüle değer görülen, kitapları onlarca farklı dile çevrilen Mavisel Yener ve Aytül Akal’ın dünya antolojilerine giren “Kayıp Kitaplıktaki İskelet” macerasınin üçüncüsünde heyecan doruk noktasına ulaşıyor. Geçmişi binlerce yıl öncesine dayanan Efes’in güzelliklerini gizemli bir öyküde buluşturan ikili, özgün kurgusuyla okurlarına kültürel miras bilinci, araştırma-sorgulama arzusu ile tarih sevgisi kazandırıyor.

Çözülmeyi bekleyen nice bilmeceyle Efes kitapseverlerin, kitapseverler de kendilerine sunacağı nice yeni bilmeceyle yaşamın yolunu gözlüyor.

Baykuş Serapis’in de dediği gibi, “Yeryüzü harman yeridir. Ekilir, savrulur, toplanır. Yine ekilir, yine savrulur, yine toplanır…”

Etiketler: Kayıp Kitaplıktaki İskelet 3 Fare Sarayı Aytül Akal Tudem Yayınları Pdf oku , Kayıp Kitaplıktaki İskelet 3 Fare Sarayı Aytül Akal Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Kayıp Kitaplıktaki İskelet 3 Fare Sarayı Aytül Akal Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Kayıp Kitaplıktaki İskelet 3 Fare Sarayı Aytül Akal Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Kayıp Kitaplıktaki İskelet 3 Fare Sarayı Aytül Akal Tudem Yayınları pdf indir yandex, Kayıp Kitaplıktaki İskelet 3 Fare Sarayı Aytül Akal Tudem Yayınları pdf oku özet, Kayıp Kitaplıktaki İskelet 3 Fare Sarayı Aytül Akal Tudem Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu