Çocuk Kitapları

Kayıp Kitaplıktaki İskelet 1 Aytül Akal Tudem Yayınları Pdf indir

Kayıp Kitaplıktaki İskelet 1 Aytül Akal Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Kayıp Kitaplıktaki İskelet 1 Aytül Akal Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Kayıp Kitaplıktaki İskelet 1 Aytül Akal Tudem Yayınları Kitabı 208 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Kayıp Kitaplıktaki İskelet 1 Aytül Akal Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Ocak 2016 nolu ISBN numarasına sahip Kayıp Kitaplıktaki İskelet 1 Aytül Akal Tudem Yayınları kitabının yazarı Aytül AkalKayıp Kitaplıktaki İskelet 1 Aytül Akal Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Kayıp Kitaplıktaki İskelet 1 Aytül Akal Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Aytül Akal ve Mavisel Yenerin seneler önce Mavi Ay adlı şiir kitabıyla başlattıkları iki yazarlı ortak çalışmaları, tatlı tesadüflerin ardından çiçeği burnunda bir roman üzerinde yeniden buluştu. Kayıp Kitaplıktaki İskelet, Efes antik kentinde bulunan dünyaca ünlü tarihi Selsus Kütüphanesinde başlayan bir macerasın ilk macerası. Kitabın bir seri olup olmayacağı tam anlamıyla belirtilmiş olmasa da sonuna doğru bu ihtimalin yüksek olduğunu anlamak hiç de güç değil. Bu nedenle, çocukları, Ceylan, Ali ve hayvan dostları ile daha nice maceralar bekliyor olabilir. Özgürlüğüne düşkün Ceylan, ufak kedisi Efes, yaşlı kaplumbağa Kapkap, yardımsever köpek Çelimsiz ve Ceylanın hoşlandığı çocuk Ali etrafında şekillenen sürükleyici bu roman, olay örgüsünün ara satırlarına tarihsel bilgiler de eklemeyi ihmal etmemiş. Olayların tarihi Selsus Kütüphanesinde geçiyor olması, iki yazarın da dikkatleri bu antik kalıntıya çekmek istiyor olmalarından kaynaklanan bir seçim. Böylelikle, Anadolu tarihinde son derece mühim bir işlevi bulunan Selsus Kütüphanesinin anıtsal değeri, bu kitap aracılığıyla bir kez daha vurgulanmış oluyor. Kayıp Kitaplıktaki İskelet, çok yönlü bir keşif öyküsü aslında: Ceylanın Aliye karşı filizlenmeye başlayan duyguları, Efesin aniden ortadan kayboluşu, yüzyıllık bir kaplumbağanın tarihten günümüze taşıdığı gizemli sırlar, yazılı tabletler ve bir anahtar… Tarih, gizem, merak, macera ve heyecan dolu bir serüvene hazır olun! Ceylan, Ali, Efes, Kapkap ve Çelimsiz sizi Selsus Kütüphanesine doğru sırlarla dolu bir yolculuğa davet ediyor!..

Etiketler: Kayıp Kitaplıktaki İskelet 1 Aytül Akal Tudem Yayınları Pdf oku , Kayıp Kitaplıktaki İskelet 1 Aytül Akal Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Kayıp Kitaplıktaki İskelet 1 Aytül Akal Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Kayıp Kitaplıktaki İskelet 1 Aytül Akal Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Kayıp Kitaplıktaki İskelet 1 Aytül Akal Tudem Yayınları pdf indir yandex, Kayıp Kitaplıktaki İskelet 1 Aytül Akal Tudem Yayınları pdf oku özet, Kayıp Kitaplıktaki İskelet 1 Aytül Akal Tudem Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu