Çocuk Kitapları

Kayıp İsimler Krallığı 2 / Islık ve Tuzak Pdf indir

Kayıp İsimler Krallığı 2 / Islık ve Tuzak pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Kayıp İsimler Krallığı 2 / Islık ve Tuzak kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Figen Yaman Coşar tarafından kaleme alınan Kayıp İsimler Krallığı 2 / Islık ve Tuzak isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12 x 21.5 cm ebatındadır. Kayıp İsimler Krallığı 2 / Islık ve Tuzak kitabını 9786053497349 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kayıp İsimler Krallığı 2 / Islık ve Tuzak pdf oku indir.

Kayıp İsimler Krallığı 2 / Islık ve Tuzak pdf indir

Bu günün gençlerine Anadolu kaynaklarından beslenen fantastik bir roman
Kayıp İsimler Krallığı serisi ile çocuklar, Yunus’un peşinde kayıp isimlerin ve kadim kitabın peşinde koşacaklar. Anadolu topraklarından beslenen değerlerin konu edildiği kitaplarla sadakat, iyilik, vefa gibi değerlerin önemini kavrayacaklar.
 
Şifalı Orman’ın ruhu Canıvar kayıp… Yunus onu bulmak için çok daha zorlu bir yola çıkıyor. Orman halkı ise gizemli bir yabancının etkisi altında… Kötülükler Karanlığı’nın kapılarını açmaya çalışan Kral Abus başarılı olabilecek mi? Yunus ve orman halkı bu zorlu mücadeleyi kazanıp evlerine geri dönebilecek mi?

Kayıp İsimler Krallığı 2 / Islık ve Tuzak kitap özeti

Kayıp İsimler Krallığı 2 / Islık ve Tuzak pdf oku

Kayıp İsimler Krallığı 2 / Islık ve Tuzak Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu