Çocuk Kitapları

Kayıp Formül / Doğa Dedektifleri 2 Pdf indir

Kayıp Formül / Doğa Dedektifleri 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 156 sayfadan oluşan Kayıp Formül / Doğa Dedektifleri 2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Koray Avcı Çakman tarafından kaleme alınan Kayıp Formül / Doğa Dedektifleri 2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 17.8 cm ebatındadır. Kayıp Formül / Doğa Dedektifleri 2 kitabını 9786050933505 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kayıp Formül / Doğa Dedektifleri 2 pdf oku indir.

Kayıp Formül / Doğa Dedektifleri 2 pdf indir

Onlar Doğa Dedektifleri! Korksun tüm doğa düşmanları!
 
Dünyadaki tüm hayvanların ve bitkilerin sonunu getirmeye çalışan
Doğa Bey korkunç bir plan yapıyor. Bir numaralı yardımcısı Oytun Bey’den tüm ağaçları yok etmesini sağlayacak bir formül yaratmasını istiyor. Lakin işin içine formül için gerekli malzemeleri toplaması gereken Doğa Bey’in adamları Uzun, Pala ve Sarı girince ortalık fena halde karışıyor. Arkan ve dostları fabrikadan hayvanların ve ağaç
kabuklarının gizemli bir biçimde çalındığını duyunca bu işin peşine düşüyorlar. Robot köpekler, birdenbire büyüyen ağaçlar, enteresan etkileri olan iksirler… ve yine bol miktarda koşuşturma onları bekliyor.

Kayıp Formül / Doğa Dedektifleri 2 kitap özeti

Kayıp Formül / Doğa Dedektifleri 2 pdf oku

Kayıp Formül / Doğa Dedektifleri 2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu