Çocuk Kitapları

Kaygı Ne Diyor? Pdf indir

Kaygı Ne Diyor? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kaygı Ne Diyor? kitabı 36 olarak çıkarılmıştır. Şafak Kılıç Allison Edwards tarafından kaleme alınan Kaygı Ne Diyor? isimli kitap 9786257360609 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Kaygı Ne Diyor? kitabını Worry Says What? numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kaygı Ne Diyor? pdf oku indir.

Kaygı Ne Diyor? pdf indir

Allison Edwards, endişenın genç bireylere nasıl fısıldadığını bize farklı yönleriyle anlatıyor ve çocukların, endişelarının üstesinden gelebilmeleri için bazı çözüm metotları gösteriyor.
 
“Kaygı’nın şarkısı karnımı ağrıtıyor ve dile getirdiği sözler kalbimin hızla çarpmasına neden oluyor. Bazı zamanlar fısıldayarak konuşuyor, arada bir de o kadar çok bağırıyor ki başka hiçbir şey duyamıyorum.”
 
Çocuklar, farklı zamanlarda bazı konularda endişe duyabilirler. Sorun, endişenın kendisiyle alakalı değildir. Sorun, çocukların bu endişeların doğru olduğuna inanmalarıdır. Güzel çizimleri ve hikâyesiyle kendilerinden bir şeyler bulabilecekleri bu kitap; çocukların (ve büyüklerin) endişe duymaya başladıklarında düşünme tarzlarını değiştirmelerine ve onların her şeyin üstesinden gelebilecekleri güce sahip olduklarını anlamalarına yardım edecek.

Kaygı Ne Diyor? kitap özeti

Kaygı Ne Diyor? pdf oku

Kaygı Ne Diyor? Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu