Pdf Kitap

Kaygı Döngüsünü Kırmak Pdf indir

Kaygı Döngüsünü Kırmak PDF oku

Kaygı Döngüsünü Kırmak pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 316 sayfadan oluşan Kaygı Döngüsünü Kırmak kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Judson Brewer tarafından kaleme alınan Kaygı Döngüsünü Kırmak isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Kaygı Döngüsünü Kırmak kitabını 9786257344258 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kaygı Döngüsünü Kırmak pdf oku indir.

Kaygı Döngüsünü Kırmak pdf indir

Bu kitapta “Spor yapın, papatya çayı için, bulmaca çözün” gibi öneriler yok!
Kendinizi bunalmış ve kontrolden çıkmış hissediyor; yeme bozukluğu, erteleme alışkanlığı, stres gibi günlük yaşamınızı derinden etkileyen irili ufaklı ataklar yaşıyor; sosyal platformda gördüğünüz herhangi bir içerikle endişe denizinde boğulduğunuzu kafanızı yoruyorsanız yalnız değilsiniz…

Dr. Judson Brewer, kişisel sorunlardan tüm ulusların yaşadığı zorluklara kadar her alanda endişenın hayatlarımızı nasıl etkilediğini çarpıcı bir dille anlattığı Kaygı Döngüsünü Kırmak ile bağımlılıklarınıza değişik bir açıdan bakmanızı sağlıyor. Bu bağımlılıkların yarattığı endişe döngüsünün basit ve düzenli alıştırmalarla üstesinden gelebileceğinizi danışanları üzerinden örneklerle aktaran Brewer, tetikleyicileri keşfetmeyi ve çözüme giden yolda endişeyı haritalandırmayı başarmanız için ışık tutuyor. Laboratuvarında gerçekleştirdiği uygulamalar aracılığıyla beyin temelli teknikler kullanmanızın ve bilinçli farkındalık egzersizleri yapmanızın hayatlarınızı nasıl iyileştireceğini gözler önüne çıkarıyor.

Bakkaldan aldığımız tuzlu fıstık paketini bize sabunlu suyla yıkatmış bir dünya çapında endişedan uzak kalabilmek bir alternatif olmaktan çıkmış gibi görünüyor. Dr. Judson Brewer’ın yirmi yılı aşkın endişe uzmanlığını sığdırdığı bu kıymetli çalışması, bu boğucu zamanlarda endişe döngüsünden çıkış yolunu bizlere göstermekle kalmıyor, endişenın tüm kılcal damarlarına nüfuz etmemizi ve böylece “düşmanımızı” tanımamızı da sağlıyor. Uzakdoğu restoranına gittiğimde “Ya son seferden bu yana vücudum deniz ürünleri alerjisi geliştirdiyse?” düşüncesi eşliğinde panik atak geçirmişliğim olmasa da anksiyeteden iyi kötü çekmiş biri olarak bir daha, baştan sona, altı çizilerek okunacaklar listeme girdi bile.
-Erkam Evlice, Editör

Kaygı Döngüsünü Kırmak kitap özeti

Kaygı Döngüsünü Kırmak pdf oku

Kaygı Döngüsünü Kırmak Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu