Çocuk Kitapları

Kayakçı Tavşan Pdf indir

Kayakçı Tavşan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 56 sayfadan oluşan Kayakçı Tavşan kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Claudia Rueda tarafından kaleme alınan Kayakçı Tavşan isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 22 x 20 cm ebatındadır. Kayakçı Tavşan kitabını 9786059781435 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kayakçı Tavşan pdf oku indir.

Kayakçı Tavşan pdf indir

Tavşana yardım etmemiz gerek! 

Tavşan kayak yapmak istiyor ama etrafında hiç kar yok. Kar yağması için kitabı sallayın. Tavşanın yamaçtan kayabilmesi için kitabı yana eğin. Yoluna çıkan uçurumdan aşağı düşmemesi için kitabı çevirin. Bu tavşanla birlikte üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yok! 

Bu yaratıcı kitapta, çocuklar öykünün bir kişiliği haline geliyor ve kitabı hareket ettirerek tavşanı evine ulaştırıyorlar. Özellikle kitapla yeni tanışacak 2 yaş üzerindeki çocuklara öneriyoruz. 

Kitabın çizeri Claudia Reuda yirmiden fazla çocuk kitabı yazmış, New York Timesgazetesinin en fazla satan yazar ve çizer listelerine girmiştir. Bunun yanı sıra çizer 2016 Hans Christian Andersen ödülüne aday gösterilmiştir. Claudia Reuda’nın kitaplara yenilikçi yaklaşımı, bir fincan sıcak çikolata gibi içinizi ısıtacak.

Kayakçı Tavşan kitap özeti

Kayakçı Tavşan pdf oku

Kayakçı Tavşan Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu