Çocuk Kitapları

Karman Çorman Bir Orman Pdf indir

Karman Çorman Bir Orman pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786057409317 sayfadan oluşan Karman Çorman Bir Orman kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Carolina D’Angelo tarafından kaleme alınan Karman Çorman Bir Orman isimli kitap 17.12.2021 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Karman Çorman Bir Orman kitabını Flavia Sorrentino numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Karman Çorman Bir Orman pdf oku indir.

Karman Çorman Bir Orman pdf indir

Babası odasına girdiğinde Memo aslan avındaydı. Bütün giysiler ve oyuncaklar dört bir yana saçılmıştı. Ortalık öyle karmakarışıktı ki, “Dışarı çıkmadan önce odanı toplamalısın!” dedi babası.
 
Memo’nun bu işe canı sıkıldı. Evet tamam, etraf biraz dağınık olabilir, ama Memo odasını böyle seviyor. Onun maceralarla dolu, gizli, vahşi ormanı burası!
 
Ortaya saçılmış o oyuncaklardan neler yansıyor, neler… Özgürlük duygusu, hayal gücü, akıl yürütme, örüntü kurabilme, seçim yapma becerileri ve daha pek çoğu… Yine de günün sonunda bütün oyuncaklar bir yana, baba bir yana. Onunla birlikte geçirilen zaman, paylaşılan anılar her şeyden daha kıymetli.

Karman Çorman Bir Orman kitap özeti

Karman Çorman Bir Orman pdf oku

Karman Çorman Bir Orman Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu