Çocuk Kitapları

Karl Marx’ın Hayaleti Pdf indir

Karl Marx’ın Hayaleti pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Karl Marx’ın Hayaleti kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Ronan de Calan tarafından kaleme alınan Karl Marx’ın Hayaleti isimli kitap 9789753428170 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Karl Marx’ın Hayaleti kitabını 24.03.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Karl Marx’ın Hayaleti pdf oku indir.

Karl Marx’ın Hayaleti pdf indir

Küçük Filozoflar Dizisi, 8-12 yaş çocukları için filozofların hikâyelerini anlatan çok güzel resimlenmiş kitaplardan oluşuyor. Diziyle çocukların felsefeye zevkli bir giriş yapmalarını, kendi sorularının peşinden gitme alışkanlığı kazanmalarını amaçlıyoruz. Karl Marx’ın Hayaleti, Küçük Filozoflar dizisinin dördüncü kitabı.
Herkese Merhabalar, ben Karl Marx… Ne mi yapıyorum bu çarşafın altında? Uzun hikâyedir bu: Sınıf kavgasının hikâyesi. Acıklı bir hikâye, ama hep birlikte sonunu tatlıya bağlamaya, bir mutlu son yazmaya çalışacağız.
“Filozoflar şuana dek dünyayı çeşitli şekillerde yorumlamakla yetindiler, oysa mühim olan onu değiştirmektir,” diye yazan Marx, yalnızca bir filozof değil, bunun yanı sıra bir eylem adamıydı. Ömrünü kapitalizmin insanı nasıl sömürdüğünü anlamaya ve açıklamaya, bu düzeni değiştirmeye adadı.

Karl Marx’ın Hayaleti kitap özeti

Karl Marx’ın Hayaleti pdf oku

Karl Marx’ın Hayaleti Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu