Çocuk Kitapları

Kardeşim ve Ben Pdf indir

Kardeşim ve Ben pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kardeşim ve Ben kitabı 208 olarak çıkarılmıştır. Raina Telgemeier tarafından kaleme alınan Kardeşim ve Ben isimli kitap 9786055678500 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kardeşim ve Ben kitabını 09.02.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kardeşim ve Ben pdf oku indir.

Kardeşim ve Ben pdf indir

“Ah, keşke bir kardeşim olsa,” diye hayal kuranlara ufak bir ikaz: Ya dünyaya gelecek kardeşin düşlediğin gibi bir diğerideğil de seninle sürekli olarak didişip duran biri olursa!?..

Anna, “kız kardeş istiyorum” diye ortalıkta koşturup dururken, kız kardeşi Amara’nın kendisinin tam zıttı bir kişiliğe sahip bulunacağını tahmin bile edemezdi. “Dans edelim mi?” Hayır. “Giyinmece?” Hayır. “Resim yapalım?” Hayır. Yok, yok, yok, yok, yok, yoooook!!!
 
Zaman geçiyor, kardeşler büyüyor, fakat Anna ile Amara’nın atışmaları bir türlü dinmek bilmiyor. İlk gençliğe adım atmaya bir araya getirilen Anna için evdeki yaşam her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Hele ki, hep birlikte aynı arabada üç hafta sürecek bir yolculuğa çıkmaya hazırlanırken…
 
Dünya çapında büyük ses getiren Gülümse kitabının yaratıcısı Raina Telgemeier’in, Will Eisner Madalyası’na layık görülen Kardeşim ve Ben isimli grafik romanı, ailece çıkılan bir araba yolculuğu etrafında şekillenen, çeşitli geçmişe dönüşlerle hareketlendirilmiş, mizah dolu, gerçek bir hikâye.
 
Yayımlanır yayımlanmaz New York Times Çok Satanlar Listesine girmeyi başaran Kardeşim ve Ben, kardeşler arasındaki iletişimsizliğin nedenlerini sorgularken, aile içi ilişkilerde dış etkenlerin ne denli mühim rol üstüne aldığıni vurguluyor.

Kardeşim ve Ben kitap özeti

Kardeşim ve Ben pdf oku

Kardeşim ve Ben Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu