Çocuk Kitapları

Kardan Kız Kardeşim Pdf indir

Kardan Kız Kardeşim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kardan Kız Kardeşim kitabı 200 olarak çıkarılmıştır. Maja Lunde tarafından kaleme alınan Kardan Kız Kardeşim isimli kitap 9789750756542 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kardan Kız Kardeşim kitabını 11.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kardan Kız Kardeşim pdf oku indir.

Kardan Kız Kardeşim pdf indir

Noel arifesi yaklaşmaktadır. Bu, bunun yanı sıra Christian’ın on bir yaşına basacağı gündür.
 
Genelde, zencefil ve mandalina kokularıyla, ateşte çıtırdayan odunların sesiyle, süslenmiş Noel ağacı ve titreyen mum ışığıyla, yılın en güzel günüdür Noel arifesi. Ama o yıl hiçbir şey eskisi gibi değildir. Christian ve ailesi, Christian’ın artık hayatta olmayan ablası June’un yasını tutmaktadır. Bundan dolayı Christian evlerinde kutlama yapılmayacağını düşünür.
 
Derken bir gün, Christian yeni bir arkadaş edinir. Kızıl saçlı, neşeli, delidolu Hedwig, onu her şeye rağmen evlerine Noel ruhunun uğrayacağına inandırır. Lakin Christian sürekli olarak ziyarete gittiği Hedwig’in evinde enteresan şeyler olup bittiğini fark eder. Evin etrafında dolaşıp duran o ihtiyar adam da kimin nesidir?
 
Norveç’te 250.000 adet satarak önceden görülmemiş bir başarı elde eden Kardan Kız Kardeşim, otuz dile çevrildi! Işıl ışıl, gizemli ve sürprizle dolu Kardan Kız Kardeşim, Charles Dickens’ın Noel Şarkısı’ndan ve Andersen masallarından tanıdığınız hisleri hatırlatacak!

Kardan Kız Kardeşim kitap özeti

Kardan Kız Kardeşim pdf oku

Kardan Kız Kardeşim Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu