Çocuk Kitapları

Karanlıktan Korkan Baykuş Pdf indir

Karanlıktan Korkan Baykuş pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052079508 sayfadan oluşan Karanlıktan Korkan Baykuş kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Jill Tomlinson tarafından kaleme alınan Karanlıktan Korkan Baykuş isimli kitap 31.01.2019 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Karanlıktan Korkan Baykuş kitabını Paul Howard numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Karanlıktan Korkan Baykuş pdf oku indir.

Karanlıktan Korkan Baykuş pdf indir

Yavru hayvanlarla eğlence, bilgi, macera dolu öyküler!
 
Şlop bir peçeli baykuş yavrusu. Kocaman yusyuvarlak gözleri, çarpık bacakları var. Aslını söylemek gerekirse diğer yavru peçeli baykuşların tıpatıp aynısı. Tek bir farkla… Şlop karanlıktan korkuyor! Acaba Şlop karanlık korkusunu nasıl yenecek?
 
Jill Tomlinson’ın çok bi hayli beğeni alan hayvan hikâyeleri ve Paul Howard’ın olağanüstü karakalem çizimleri, yeni tasarımlarıyla yeniden okurlarla buluşuyor. Çocuklar bu keyifli öykülerle kitap okumanın zevkine varırken, hayvanlarla alakalı bilgiler edinmenin bunun yanında duyguları tanıyacak, büyümek, zorlukların üstesinden gelmek, dayanışmak gibi konuların üzerine düşünmüş olacaklar.

Karanlıktan Korkan Baykuş kitap özeti

Karanlıktan Korkan Baykuş pdf oku

Karanlıktan Korkan Baykuş Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu