Çocuk Kitapları

Kapı Komşumuz Korsanlar Pdf indir

Kapı Komşumuz Korsanlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kapı Komşumuz Korsanlar kitabı 44 olarak çıkarılmıştır. Jonny Duddle tarafından kaleme alınan Kapı Komşumuz Korsanlar isimli kitap 9786054119202 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Kapı Komşumuz Korsanlar kitabını 12.10.2012 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kapı Komşumuz Korsanlar pdf oku indir.

Kapı Komşumuz Korsanlar pdf indir

Matilda yazları kalabalık, kışları ise çok sıkıcı olan Bıkkınkıyı sahil kasabasında yaşamaktadır. Mahallede hiç çocuk olmadığı için canı sıkılan Matilda, yanlarında uzun süredir boş duran eve bir kız çocuğunun taşınmasını hayal eder. Yandaki eve bir korsan ailesi taşındığında yaşamının ne kadar heyecanlı bulunacağının ise hiç farkında değildir. Onlar kimseye benzemiyor, kimse gibi giyinmiyor, kimse gibi konuşmuyor. Matilda değişik bir arkadaşının olmasından çok tatmin olur, ama kasabada yaşayanlar aynı fikirde değildir. Komşular, korsan ailesi Kurukafalar’ı kasabadan atmak için ellerinden geleni yapacaklardır!

Kapı Komşumuz Korsanlar, yalnızca bizlerden farklı oldukları için bazı insanlara sırtımızı dönmememiz gerektiğini ve bu bireylerin karşımıza sürprizlerle çıkabileceğini anlatıyor. Bunu anlatırken de bir çok detayla süslenmiş renkli fotoğrafları ve tekerleme gibi okunan metinleri ile çocuklara kendini sevdiriyor ve tekrar tekrar okuyacakları bir hikâyeye dönüşüyor.

Tüm ufak korsanlara keyifli okumalar!

Kapı Komşumuz Korsanlar kitap özeti

Kapı Komşumuz Korsanlar pdf oku

Kapı Komşumuz Korsanlar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu