Çocuk Kitapları

Kanka Bulma Uzmanı Pdf indir

Kanka Bulma Uzmanı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kanka Bulma Uzmanı kitabı 196 olarak çıkarılmıştır. Randa Abdel – Fattah tarafından kaleme alınan Kanka Bulma Uzmanı isimli kitap 9786050948400 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kanka Bulma Uzmanı kitabını 13.12.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kanka Bulma Uzmanı pdf oku indir.

Kanka Bulma Uzmanı pdf indir

Uluslararası ödüllü yazar Randa Abdel-Fattah’tan arkadaşlık, hoşgörü, özgüven ve kendini kabullenme üzerine okurları düşünmeye sevk eden kahkahalarla dolu bir roman.
 
“Benim adım Lara. Okulumuzun resmi Kanka Bulma Uzmanı’yım. Kendini yalnız hissetmekten bıktın mı? Kantin sırasında biriyle konuşmaya bir türlü cesaret edemiyor musun? Beden dersinde takımlara hep en son sen mi seçiliyorsun? Hayalindeki kankaya hâlâ kavuþamadýn mý? Merak etme. Doðru yerdesin! Kanka Bulma Uzmanlığı son derece karmaşık bir konudur ve bu işi yalnızca gerçekten kabiliyetli ve altın kalpli biri üstlenebilir. Hepimizin kendine özgü kabiliyetleri ve bir varoluş sebebi var. İşte ben de bu iş için yaratılmışım. Ve sana yardım etmeye hazırım.

Kanka Bulma Uzmanı kitap özeti

Kanka Bulma Uzmanı pdf oku

Kanka Bulma Uzmanı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu