Edebiyat Kitapları

Kan ve Külden Pdf indir

Kan ve Külden pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kan ve Külden kitabı 680 olarak çıkarılmıştır. Jennifer L. Armentrout tarafından kaleme alınan Kan ve Külden isimli kitap 9786050984149 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kan ve Külden kitabını 15.06.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kan ve Külden pdf oku indir.

Kan ve Külden pdf indir

Büyüleyici, seksi ve nefes kesici… Kan ve Külden, bağımlılık yaratan enteresan bir fantastik şaheser.
 
Bir Bakire…
Doğumundan ibu yana yeni bir çağı başlatmak için seçilen Poppy’nin yaşamı hiçbir zaman kendisine ait olmamıştı. Bakire’nin yaşamı yalnız yaşanır. Asla dokunulmaz. Asla bakılmaz. Asla konuşulmaz. Asla bir zevk yaşamaz. Yükseliş gününü beklerken, tanrılar tarafından kıymetli bulunmaya hazırlanmaktansa muhafızlarla birlikte, ailesini elinden alan kötülüğe karşı savaşmayı tercih ederdi. Ama seçim, hiç onun olmadı.
 
Bir Görev…
Tüm krallığın geleceği Poppy’nin omuzlarında. Bunu istemiyor aslında. Çünkü bir Bakire’nin de kalbi var. Ve bir ruhu. Ve güçlü arzuları. Yükselişi için onu korumakla görevli, altın gözlü bir muhafız olan Hawke yaşamına girdiğinde, kaderi ve görevi arzu ve istekleriyle çatışıyor. Hawke onu kızdırıp, inandığı her şeyi sorgulamasını sağlayacak ve yasaklarla onu ayartacak.
 
Bir Krallık…
Tanrıların terk ettiği, ölümlülerin ise korktuğu düşmüş bir krallık bir kez daha yükseliyor. Kendilerine ait olduğuna inandıkları şeyi şiddet ve intikam yoluyla geri almaya kararlılar. Lanetlilerin gölgesi yaklaştıkça, yasak olanla doğru olan arasındaki çizgi bulanıklaşıyor. Poppy, dünyasını bir arada tutan her kana bulanmış iplik çözülmeye başladığında yalnızca kalbini kaybetmenin ve tanrılar tarafından değersiz bulunmanın eşiğinde değil, bunun yanı sıra yaşamı da tehlikede.

Kan ve Külden kitap özeti

Kan ve Külden pdf oku

Kan ve Külden Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu