Çocuk Kitapları

Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi Pdf indir

Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Özge Bilge Kara tarafından kaleme alınan Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 22 x 22 cm ebatındadır. Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi kitabını 9786257135931 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi pdf oku indir.

Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi pdf indir

Ada, İpek ve Barkın, büyükleriyle birlikte yapacakları kamp için heyecanlı bir hazırlığa girişirler. Lakin kamp çantalarının hazırlığı ve kampa yolculuk sırasında Barkın, davranışlarıyla herkeste şaşkınlık uyandırır. Bu yolculuk onun nezaket kaideleriyla tanışma yolculuğu olacaktır. Bu yolculukta ona eşlik etmeye hazır mısınız?
           
Kampa Yolculuk, nezaket kaidelerinın farkında olmayan bir çocuğun bu kaideleri öğrenmesinin öyküsü. Farkındayımserisinin bir kitabı olan bu hikâye, çocukların yazılı olmayan toplumsal kaidelerin farkına varmalarını amaçlıyor.

Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi kitap özeti

Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi pdf oku

Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu