Çocuk Kitapları

Kalgançı Çak – Kalacak Olan Çağ / Tilda -1 Pdf indir

Kalgançı Çak – Kalacak Olan Çağ / Tilda -1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Kalgançı Çak – Kalacak Olan Çağ / Tilda -1 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Gizem Pınar Karaboğa tarafından kaleme alınan Kalgançı Çak – Kalacak Olan Çağ / Tilda -1 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Kalgançı Çak – Kalacak Olan Çağ / Tilda -1 kitabını 9789752117501 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kalgançı Çak – Kalacak Olan Çağ / Tilda -1 pdf oku indir.

Kalgançı Çak – Kalacak Olan Çağ / Tilda -1 pdf indir

…Oğuz, Tilda’nın tekerlekli sandalyesini kumda güç bela ileri doğru itti.

-Umarım yakında zamanda görüşürüz. İyi yolculuklar Tilda.

Koca bir dalga geldi. Tilda gitmeden önce arkasına baktı. Oğuz ona el sallıyordu. Tilda yutkundu ve cesur görünmeye çalışarak o da Oğuz’a el salladı.

Tekerlekli sandalyesi deniz tarafından çekildi ve hızla suveyaldı. Tilda sudaydı ve git gide batıyordu. Tek görebildiği burnundan çıkan baloncukların pırıl pırıl yükselişiydi. Çaba göstermiyordu, kendini suya bırakmıştı ve bir süre sonra burnundan çıkan baloncuklar da kesilmişti. Tilda gözlerini huzurla kapattı. Ve aniden açtığında gözleri bir yakut gibi parlıyordu. Tilda, olağanüstü bir hızla yukarı doğru fırladı, su yüzeyine doğru zıpladı ve müthiş bir güçle, baş aşağı suveyaldı. Yıllardır onu utandırıp duran bacaklarına coşkuyla baktı: Onlar Oğuz’un da dediği gibi harika bir kuyruğa dönüşmüştü.

Göğün on yedinci katındaki Tanrı Ülgen, denizlerin hâkimi Akana ve yer altındaki Kötülük Tanrısı Erlik… Tilda bu üç farklı dünya çapında acaba nasıl bir savaş verecek?

Gizem Pınar Karaboğa, Türk-Altay mitolojisinin unsurlarını bir araya getirdiği romanıyla okurlara yeniden merhaba diyor.

Kalgançı Çak – Kalacak Olan Çağ / Tilda -1 kitap özeti

Kalgançı Çak – Kalacak Olan Çağ / Tilda -1 pdf oku

Kalgançı Çak – Kalacak Olan Çağ / Tilda -1 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu