Çocuk Kitapları

Kaka Yaparken Acıtıyor! Pdf indir

Kaka Yaparken Acıtıyor! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kaka Yaparken Acıtıyor! kitabı 36 olarak çıkarılmıştır. Dr. Howard J. Bennett tarafından kaleme alınan Kaka Yaparken Acıtıyor! isimli kitap 9786059318099 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kaka Yaparken Acıtıyor! kitabını 22.03.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kaka Yaparken Acıtıyor! pdf oku indir.

Kaka Yaparken Acıtıyor! pdf indir

Okuyan Koala, çocuk kitaplarına çiçeği burnunda bir standart getiriyor!
Çocuklar için kişisel gelişim, anne babaları için hayat kolaylaştırıcı, dünyanın en büyük bilimsel ve profesyonel psikoloji topluluğu Amerikan Psikoloji Derneği onaylı APA Çocuk Kitapları Serisi, Okuyan Koala ile Türkçede!
 
Dünyada bir çok anne babaya yol göstererek, çocukların sağlıklı tuvalet alışkanlığı kazanmasına kolaylık sağlayan kitap!
Ryan tuvaletini yapmaktan çekinir. Çünkü tuvaletini yaparken canının acıyacağından korkmaktadır. Bundan dolayı de kakasını tutmaya çalışır ve bu da karın ağrılarına yol açar.
İşte bu kitapta Ryan’ın sorunu için oldukça etkili bir çözüm yöntemi var. Dr. Gold’un anlattığı hikaye ve getirdiği öneriler, Ryan gibi, sizin çocuğunuzu da hem eğlendirecek hem de rahatça tuvaletini yapabilmesini sağlayacak.
“Tuvalet eğitimi sorunu yaşayan her çocuğun okuması gereken bir kitap!”
—Dr. Alison Schonwald, Pediatri Uzmanı, Harvard Tıp Fakültesi,
The Pocket Idiot’s Guide to Potty Training Problems’ın yazarı
 
Kaka Yaparken Acıtıyor! harika bir kitap. Kendi kızımın metabolizması biraz yavaştır ve kakasını tutmaya çalıştığında karın ağrıları çeker. Dr. Bennett’ın hikayesi ona vücuduyla alakalı bilgi sunarken zekasına daha fazla güvenmesini sağladı ve durumun çözümü için bir plan sundu. Dr. Bennett’ın böylesine sinir bozucu bir sorunla alakalı akıllıca hazırlanmış keyifli tedavi yöntemini şiddetle öneriyorum.”
—Mary Kay Zuravleff, The Bowl Is Already Broken’ın yazarı
 

Kaka Yaparken Acıtıyor! kitap özeti

Kaka Yaparken Acıtıyor! pdf oku

Kaka Yaparken Acıtıyor! Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu