Çocuk Kitapları

Kahveci Güzeli / Billur Köşk Masalları Pdf indir

Kahveci Güzeli / Billur Köşk Masalları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 12 sayfadan oluşan Kahveci Güzeli / Billur Köşk Masalları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Anonim tarafından kaleme alınan Kahveci Güzeli / Billur Köşk Masalları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 21 x 24 cm ebatındadır. Kahveci Güzeli / Billur Köşk Masalları kitabını 9786051214993 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kahveci Güzeli / Billur Köşk Masalları pdf oku indir.

Kahveci Güzeli / Billur Köşk Masalları pdf indir

Masallar; bir milletin kültürüne, tarihine, zaman içinde var olan maddi ve manevi değerlerine tanık olmamızı sağlayan yegâne hazinelerdir.
 
Türk masalları; taşıdığı evrensel değerleri, sunduğu tarihsel ögeleri, aşıladığı iyi ahlak unsurları ile bu hazineler içinde zenginliği ile göze çarpmaktadır. Okurunu ayrı bir dünyanın içerisine çekerken; bu keyifli yolculuğu bir çok olumlu öğreti ile süslemektedir.
 
Billur Köşk Masalları; eğlenirken öğrenmek isteyen çocuklarımıza hitap etmesinin bunun yanında, çocukluğuna özlem duyan ve göz ardı ettiği değerleri hatırlamak isteyen yetişkin okurlarımızın da elinden bırakamayacağı niteliktedir.

Kahveci Güzeli / Billur Köşk Masalları kitap özeti

Kahveci Güzeli / Billur Köşk Masalları pdf oku

Kahveci Güzeli / Billur Köşk Masalları Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu