Çocuk Kitapları

Kafadan Yumurta 3: Dikkat Köpek Var! Pdf indir

Kafadan Yumurta 3: Dikkat Köpek Var! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 168 sayfadan oluşan Kafadan Yumurta 3: Dikkat Köpek Var! kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Yusuf Asal tarafından kaleme alınan Kafadan Yumurta 3: Dikkat Köpek Var! isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Kafadan Yumurta 3: Dikkat Köpek Var! kitabını 9786059548861 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kafadan Yumurta 3: Dikkat Köpek Var! pdf oku indir.

Kafadan Yumurta 3: Dikkat Köpek Var! pdf indir

Bayram harçlığı için komşuları geziyorduk. Mahallemizde çok zengin bir aile var. Fazilet Teyzeler… Minik’le birlikte Fazilet Teyzelerin evine doğru yürüdük. Kapıya vurduk, açan olmadı.

Ben kapının demirleri arasından elimi sokup kilidi aradım. Ama ne yazık ki bulamadım. Siz deyin on dakika, ben diyeyim yirmi dakika kapıyı açmaya uğraştık.

– Ben duvardan atlayacağım, dedi Minik.

Duvardan önce o atladı, sonra ben. Bahçenin içinde bakınırken bir de ne görelim? Kulübesinde uyuyan bir köpek! Kalbim yerinden fırlayacaktı adeta. Ağlamak üzereydim. Gerçekten de başımız ciddi dertteydi.

Hemen kapıya yöneldik. Ama bir türlü açılmıyordu kapı. Uğraştık da uğraştık… Bunun yanı sıra bir hırlama sesi geldi. Arkamıza dönüp incelediğimizde köpeğin bize doğru geldiğini gördük.

Kafadan Yumurta 3: Dikkat Köpek Var! kitap özeti

Kafadan Yumurta 3: Dikkat Köpek Var! pdf oku

Kafadan Yumurta 3: Dikkat Köpek Var! Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu