Çocuk Kitapları

Kaderi Merak Ediyorum Pdf indir

Kaderi Merak Ediyorum pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Kaderi Merak Ediyorum kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Özkan Öze tarafından kaleme alınan Kaderi Merak Ediyorum isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Kaderi Merak Ediyorum kitabını 9786055523145 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kaderi Merak Ediyorum pdf oku indir.

Kaderi Merak Ediyorum pdf indir

Merak Ediyorum Dizisi´nin son kitabı, kadere iman ile ilgili merak ettiğimiz sorulardan oluşuyor. Dizinin öteki kitapları gibi, son derece mühim konulara dair sorulara yanıt veren kitapta, bakın hangi sorular var:

Kader ve kaza nedir? Yaşadığımız her şey kaderimizde yazılı mı?
Kaderin mahkûmu muyuz? Neden bazıları zengin, bazıları yoksul?

Kader değişir mi? Allah ne yapacağımı biliyorsa benim suçum ne?

Kaderimde zayıf not almak varsa neden ders çalışayım?

Kader konusu biraz zor bir konu. Bu kitapta bütün soruların cevabı yok…

Ama en mühimleri yanıtlamaya çalışıldı. Geriye kalanları ise, kitabı okuduktan sonra kendiniz yanıtlayabileceksiniz. Çünkü buradan öğreneceğiniz bilgiler, bundan sonra aklınıza gelebilecek kaderle alakalı ne kadar soru varsa, onların yanıtlarını kendi kendinize bulmanıza yol gösterecek..

Zaten bu kitabın asıl hedefi, kaderle alakalı ne kadar soru varsa hepsini sıra sıra yanıtlamak değildi. Çoğunlukla ucuz şarkılarda ve cahilce konuşmalarda duyduğumuz bu esrarengiz kelimenin, tam anlamıyla ne anlama geldiğini kavramanızı sağlamaktı.
Eğer bunu başarabildiysek, yaşamınız boyunca aklınıza gelebilecek yahut karşınıza çıkabilecek “kader soruları”na yanıt bulmanız, zor olmayacak diye ümit etmekteyiz…

Kaderi Merak Ediyorum kitap özeti

Kaderi Merak Ediyorum pdf oku

Kaderi Merak Ediyorum Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu