Çocuk Kitapları

Justice League: Cilt 1 – Başlangıç Pdf indir

Justice League: Cilt 1 – Başlangıç pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Justice League: Cilt 1 – Başlangıç kitabı 192 olarak çıkarılmıştır. Geoff Johns Jim Lee tarafından kaleme alınan Justice League: Cilt 1 – Başlangıç isimli kitap 9789750830778 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Justice League: Cilt 1 – Başlangıç kitabını 19.02.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Justice League: Cilt 1 – Başlangıç pdf oku indir.

Justice League: Cilt 1 – Başlangıç pdf indir

Süper kahramanlar — Metropolis’teki SUPERMAN veya Gotham’daki gizemli BATMAN — bütün dünya için yeni ve korkutucu şeylerdi. Ama bir dizi garip saldırılar gezegenimiz üzerine Dünya dışından gelen korkunç bir tehdidi ortaya koyduğında, bu kahramanlar omuz omuza karşı duracaklar… eğer birbirlerine katlanabilirlerse!
Superman, Batman, Wonder Woman, Green Lantern, The Flash, Aquaman, Cyborg.

Genç, tecrübeli olmayan ve kendilerine aşırı güvenmelerine rağmen, her biri tek başına iyiliğin kötülüğe karşı savaşında büyük bir güç. Beraberken ise, uzaylı savaş lordu Darkseid’ın gezegenimizi ele geçirmesini engellemek için Dünya’nın tek umudu olabilirler.
Beraberken… onların adı Justıce League!”

JUSTICE LEAGUE: BAŞLANGIÇ derginin 1. – 6. sayılarını topluyor ve süper star yaratıcılar GEOFF JOHNS (GREEN LANTERN) ve JIM LEE’yi (BATMAN: HUSH) yeni milenyumun en fazla konuşulacak çizgi romanını sunmaları için bir araya getiriyor. Ve bunun bunun yanında DC Evreni’ni şuana dek görülmemiş biçimde yeni baştan hayal etmek için!
AIN’T IT COOL NEWS, BEŞ YILDIZLI ELEŞTİRİ

“Yazar Geoff Johns ve çizer Jim Lee sizi– ve kahramanlarını – en bas¸ından aksiyonun içine savuruyor ve asla frene basmıyorlar. DC’nin über-yaratıcı ekibi çizgi romanı ilk kez denemek isteyenler için davetkar bir dünya yaratıyorlar.” -USA Today

“Bir çizgi romandan alabileceginiz bütün keyfi ve eğlenceyi JUSTICE LEAGUE size veriyor.” -FAST COMPANY

“Özellikle süper kahraman çizgi romanlarına ilk kez dalmak isteyen yeni okurlar ve onları okumayı bırakmış, eski hayranlar için…” — MTV GEEK

“Fantastik.” — News & Sentinel
“Harika bir kitap.

Justice League: Cilt 1 – Başlangıç kitap özeti

Justice League: Cilt 1 – Başlangıç pdf oku

Justice League: Cilt 1 – Başlangıç Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu