Çocuk Kitapları

Jules’ün Bir Yılı: Sürprizlerin Sürprizi Pdf indir

Jules’ün Bir Yılı: Sürprizlerin Sürprizi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786051922034 sayfadan oluşan Jules’ün Bir Yılı: Sürprizlerin Sürprizi kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Hubert Ben Kemoun tarafından kaleme alınan Jules’ün Bir Yılı: Sürprizlerin Sürprizi isimli kitap 25.05.2018 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Jules’ün Bir Yılı: Sürprizlerin Sürprizi kitabını Colonel Moutarde numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Jules’ün Bir Yılı: Sürprizlerin Sürprizi pdf oku indir.

Jules’ün Bir Yılı: Sürprizlerin Sürprizi pdf indir

“Jules’ün Bir Yılı” dizisi, 1. sınıftaki Jules’ün bir ders yılına odaklanıyor. Jules’ün sınıf dostlarıyla ilişkileri, derslerde yaşadığı zorluklar, okul etkinlikleri rengârenk çizimlerle keyifli maceralar vaat ediyor. Dizinin diğer kitapları gelecek aylarda yayımlanacak. Jules ve dostlarıyla tanışın. Okul maceralarına, arkadaş- lık ilişkilerine, sınav korkularına eşlik edin.
 
Sürprizlerin Sürprizi
Okullar açıldı. Bütün sınıf seçim telaşında. Öğrenci temsilcisi kim olacak? Öyle adaylar var ki, Jules hangisine oy vereceğini bilemiyor.

Jules’ün Bir Yılı: Sürprizlerin Sürprizi kitap özeti

Jules’ün Bir Yılı: Sürprizlerin Sürprizi pdf oku

Jules’ün Bir Yılı: Sürprizlerin Sürprizi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu