Çocuk Kitapları

Jane Eyre Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) Pdf indir

Jane Eyre Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Jane Eyre Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Charlotte Brontë tarafından kaleme alınan Jane Eyre Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Jane Eyre Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) kitabını 9786052491133 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Jane Eyre Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf oku indir.

Jane Eyre Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf indir

Kıştı ve hava çok soğuktu. Yağmur yağdığı için dışarı çıkmadığıma tatmindum. Çünkü kuzenlerim John, Eliza ve Georgiana Reed ile uzun yürüyüşlere çıkmak hiç hoşuma gitmiyordu. Bu yürüyüşlerde her zaman, onlardan önce yorulduğum için bana gülerlerdi.
Yengemi ve kuzenlerimi hiç sevmezdim. Onlar da beni sevmezlerdi. Beni oyunlarında asla oynatmazlardı. Gateshead Konağı´nda kendimi hiç bu kadar yalnız hissetmemiştim. Orada, yetim olduğum için yaşamak zorundaydım. Annem ile babam be bebekken ölmüşlerdi başka da yakınım yoktu.
İşte o soğuk kış günü, yengem, kuzenlerim bayan Reed oturma odasında çeşitli oyunlar oynayarak vakit geçiriyorlardı. Yengem, benim kuzenlerimle oturmama izin vermemişti. Bundan dolayı kütüphaneye gittim. Okumak, çok hoşlandığım bir şeydi. Kütüphanedeki kitaplar çocuk kitapları değildi fakat yine de onları çok seviyordum. Değişik resimlerle dolu uzak ülkeleri anlatan bir kitap alıp okumaya başladım. Mutluydum fakat mutluluğum uzun sürmedi.

Jane Eyre Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) kitap özeti

Jane Eyre Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf oku

Jane Eyre Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu