Edebiyat Kitapları

Jamaica Caddesi – Samantha Young PDF indir

Jamaica Caddesi PDF

Jamaica Caddesi – Samantha Young, pdf kitap bölümümüzde 2018 senesinde kaleme alınan Jamaica Caddesi – Samantha Young kitabını sizlerle paylaştık. Jamaica Caddesi – Samantha Young kitabının detayları..

Jamaica Caddesi – Samantha Young – Özeti

Jamaica Caddesi – Samantha Young

Jamaica Caddesi – Samantha Young

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2018
Eklenme: Eylül 22nd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 282
Yazar: Samantha Young
14
Jamaica Caddesi PDF; Dublin Caddesi’nde Joss ve Braden’ın aşkıyla baştan çıkmıştınız… Londra Caddesi’nde Johanna ve Cameron ile ihtirası doruklarda yaşamıştınız ve Jamaica Caddesi’ndeyse, Olivia ve Nate ile tutkularınızı nasıl yaşayacağınızı öğreneceksiniz.

Nate ise, yakışıklılığının farkında, istediği her kızı tavlayabileceğinden emin havalı bir İskoç’tu fakat İkisi çok yakın dost oldular; Joss, Braden, Johanna, Cameron, Adam ve Ellie’yle birlikte çok eğlendikleri kafa dengi bir arkadaş grubu kurdular. Her şey yolunda gidiyordu. Lakin bir gün Olivia korkularını yenmeye karar verip, Nate’den, istediği erkeği nasıl elde edeceğini ona öğretmesini isteyene kadar.

Neticede, Nate gaddar bir öğretmen ve Olivia çok başarılı bir öğrenci.

Jamaica Caddesi’nin içinde Samantha Young’tan okurlarına büyük bir sürprizi var!

Olivia’nın sonunda tabiri caizse şeytanın bacağını kırarak Nate’den erkekleri tavlamak için ders almak istemesiyle ise artık ikisi içinde her şey değişir.

Aşk romanları doğru nizami bir konu üzerine oturtulduğu zaman o aşk daha manalı ve saygı duyulan hale geliyor. Bu kitap da bunu başarabilen nadir yeni nesil aşk kitaplarından.

Bir önceki yazımız olan Fidye (Highlands’ Lairds Serisi 2) – Julie Garwood başlıklı kitabımızda Fidye (Highlands’ Lairds Serisi 2), Fidye (Highlands’ Lairds Serisi 2) ekitap indir ve Fidye (Highlands’ Lairds Serisi 2) ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu