Pdf Kitap

İyi Yaşama Sanatı: Mutluluğa Giden Şaşkınlık Verici 52 Yol Pdf indir

İyi Yaşama Sanatı: Mutluluğa Giden Şaşkınlık Verici 52 Yol pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052998045 sayfadan oluşan İyi Yaşama Sanatı: Mutluluğa Giden Şaşkınlık Verici 52 Yol kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Rolf Dobelli tarafından kaleme alınan İyi Yaşama Sanatı: Mutluluğa Giden Şaşkınlık Verici 52 Yol isimli kitap Die Kunst des guten Lebens: 52 überraschende Wege zum Glück dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. İyi Yaşama Sanatı: Mutluluğa Giden Şaşkınlık Verici 52 Yol kitabını 22.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İyi Yaşama Sanatı: Mutluluğa Giden Şaşkınlık Verici 52 Yol pdf oku indir.

İyi Yaşama Sanatı: Mutluluğa Giden Şaşkınlık Verici 52 Yol pdf indir

İyi Yaşama Sanatı
 
Mutluluğa Giden Şaşkınlık Verici 52 Yol
 
İyi Bir Yaşama Çıkan Bir Yol mu Arıyorsunuz?
Bu Kitapta 52 Tane Bulacaksınız!
 
Antik çağlardan beri insanlar iyi bir yaşama sahip olmanın önemini sorgularlar. Nasıl yaşamalıyım? İyi bir yaşam için ne gereklidir? Kaderin benim yaşamımdaki rolü nedir? Paranın yaşamımdaki yeri nedir? Mutluluğu amaçlamak mı, yoksa mutsuzluktan kaçınmak mı daha iyidir?
 
Bu sorular tekrar tekrar ortaya atılır fakat yanıtlar daima hayal kırıklığı yaratır. Peki neden? Çünkü biz yanıt olarak tek bir prensip, tek bir öğreti ararız. Lakin bizi mutluluğa ulaştıracak böyle bir altın kural yoktur. Dünya bizim onu tek bir görüş veya birkaç ilke aracılığıyla anlayabileceğimizden fazla daha karmaşıktır. Dünyayı anlamlandırabilmek ve yeni bakış açıları kazanabilmek için düşünme metotlarınden oluşan araç gereçlere ihtiyacımız mevcuttur. Rolf Dobelli işte bu araç gereçlerin en iyi 52 tanesini kitabında okurlarıyla paylaşıyor. 
 
İyi Yaşama Sanatı’nda iş ve özel yaşamınızda daha akıllıca düşünmenin, daha iyi kararlar vermenin 52 zihinsel kestirme yolunu bulacaksınız. Bu yollar size iyi bir yaşam garantisi vermeyebilir fakat yaşamınızın dümenini “iyi” yöne doğru kırmanız için size bir şans verecektir (ve hepimizin istediği de aslında budur).
 

İyi Yaşama Sanatı: Mutluluğa Giden Şaşkınlık Verici 52 Yol kitap özeti

İyi Yaşama Sanatı: Mutluluğa Giden Şaşkınlık Verici 52 Yol pdf oku

İyi Yaşama Sanatı: Mutluluğa Giden Şaşkınlık Verici 52 Yol Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu