Çocuk Kitapları

İyi ki Söyledin, Emily Pdf indir

İyi ki Söyledin, Emily pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789750726408 sayfadan oluşan İyi ki Söyledin, Emily kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Deirdre Madden tarafından kaleme alınan İyi ki Söyledin, Emily isimli kitap 06.10.2017 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. İyi ki Söyledin, Emily kitabını Tony Ross numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İyi ki Söyledin, Emily pdf oku indir.

İyi ki Söyledin, Emily pdf indir

Sekiz yaşındaki Keira, yaz tatili için Emily teyzesinin evcil hayvan dükkânında çalışmaya başladığında, kendisini ne kadar harika ve macera dolu bir yazın beklediğinden habersizdir!
 
Emily Teyze’nin evcil hayvan dükkânı, birbirinden gülünç ve akıllı hayvanlarla doludur. Bir gün, kasabanın devasa şatosunda yaşayan, enteresan ve biraz da ürkütücü Bayan Henrietta Fysshe-Pye dükkânı ziyaret ederek birkaç evcil hayvan satın almak ister. İran kedisi Mulvey, teriyer cinsi tatlı köpek Bubbles ve papağan Kaptan Cockle’ı seçerek şatosuna götürür. Geride kalan hayvanlar,
dostları için endişelenir. Lakin kedi Mulvey’nin hiç ummadıkları bir planı mevcuttur. Macera, işte tam da burada başlar!

İyi ki Söyledin, Emily kitap özeti

İyi ki Söyledin, Emily pdf oku

İyi ki Söyledin, Emily Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu