Çocuk Kitapları

İyi Geceler Luna / Büyüyen Kitaplar Dizisi 2 Pdf indir

İyi Geceler Luna / Büyüyen Kitaplar Dizisi 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan İyi Geceler Luna / Büyüyen Kitaplar Dizisi 2 kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Karin Karakaşlı tarafından kaleme alınan İyi Geceler Luna / Büyüyen Kitaplar Dizisi 2 isimli kitap 9789753483209 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. İyi Geceler Luna / Büyüyen Kitaplar Dizisi 2 kitabını 03.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İyi Geceler Luna / Büyüyen Kitaplar Dizisi 2 pdf oku indir.

İyi Geceler Luna / Büyüyen Kitaplar Dizisi 2 pdf indir

Çınar Yayınları’nın Büyüyen Kitaplar serisinin ikinci kitabı “İyi Geceler Luna” çocuklara ve yetişkinlere çiçeği burnunda dünyaların kapısını açıyor.
 
Edebiyatımızın mühim isimlerinden Karin Karakaşlı’nın yazdığı, ressam Gözde Başkent’in resimlediği İyi Geceler Luna, klasik kitaplardan çok değişik. Özel kapağı ve sürprizli iç baskısıyla edebiyatın ve okuma alışkanlığının keyfini çıkarmak için oyunlu bir tasarım sunuyor. Kitabı okuyup bitirdikten sonra yaşanan posterse tam da çocukların odalarını süslemelik…
 
Luna, gecenin birinde incecik bir ay gördü.  Ay aniden göz alıcı bir küreye dönüştü. Küre giderek büyüdü, büyüdü sonunda ay perisi oldu.
 
Ay perisi, ufak kızlara görünür. Onlara kendi gücünü hatırlatır.
 
Büyüyen Kitaplar kitap sevdalısı herkes için ama en fazla çocuklar için…

İyi Geceler Luna / Büyüyen Kitaplar Dizisi 2 kitap özeti

İyi Geceler Luna / Büyüyen Kitaplar Dizisi 2 pdf oku

İyi Geceler Luna / Büyüyen Kitaplar Dizisi 2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu