Bilgisayar Kitapları

İt Dalaşı Fred Vogelstein Tuti Kitap Pdf indir

İt Dalaşı Fred Vogelstein Tuti Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  İt Dalaşı Fred Vogelstein Tuti Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tuti Kitap aracılığıyla çıkarılan İt Dalaşı Fred Vogelstein Tuti Kitap Kitabı 256 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan İt Dalaşı Fred Vogelstein Tuti Kitap kitabı 14.00×20.00 cm‘dir. 2014 nolu ISBN numarasına sahip İt Dalaşı Fred Vogelstein Tuti Kitap kitabının yazarı Fred Vogelsteinİt Dalaşı Fred Vogelstein Tuti Kitap PDF indirebilirsiniz. 

İt Dalaşı Fred Vogelstein Tuti Kitap Kitabı Pdf indir

Apple ve Google Nasıl Savaşa Girip Bir Devrim Başlattılar
Kim? Biz mi? Biz yalnızca dünyayı değiştirmek isteyen bir avuç bilgisayar meraklısıyız!
Kitap, kamera, televizyon, cep telefonu, ses kayıt cihazı, kişisel bilgisayar ve daha fazlası… Hepsi bir cihazda toplanıp cebinize giriyor!
Bu devrimi gerçekleştiren Apple ile Googleın ayrıntılarla, ihanetlerle ve tutulmayan sözlerle dolu gerçek hikâyesini okumaya hazır mısınız?
Silikon Vadisindeki bu rekabet teknolojiyi ve yaşamımızı nasıl şekillendiriyor? 
80lerde bilgisayar, 90larda internet tarayıcısı, şimdilerde de smartphone (mobil cihaz)! Peki, şu an neyi hayal ediyoruz, neye ulaşacağız? Ondan daha devrimsel bir nesne mi kapımızda? 

Dünyamızı hayallerimizin ötesinde değiştirmeye devam eden Apple ve Google bize gelecekte daha da fazlasını vadediyor! İyi ama dünyayı değiştirirken bir anda yeni dünyaya hâkim oldular! Bizi nereye götürüyorlar?

İt Dalaşı: Apple ve Google Nasıl Savaşa Girip Bir Devrim Başlattılar ile Fred Vogelstein, bu soruları ve daha fazlasını sizin için yanıtlıyor. 

Okuduğunuza pişman olmayacaksınız!

Etiketler: İt Dalaşı Fred Vogelstein Tuti Kitap Pdf oku , İt Dalaşı Fred Vogelstein Tuti Kitap Pdf kitap indir, İt Dalaşı Fred Vogelstein Tuti Kitap pdf oku ücretsiz, İt Dalaşı Fred Vogelstein Tuti Kitap kitap indir ücretsiz, İt Dalaşı Fred Vogelstein Tuti Kitap pdf indir yandex, İt Dalaşı Fred Vogelstein Tuti Kitap pdf oku özet, İt Dalaşı Fred Vogelstein Tuti Kitap kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu